През кои месеци беше кризата на растежа?

  • 1 020
  • 7
Вече 4 нощ Александър се буди с писъци Sad Не зная от хремата ли,от зъби ли (не се очертават още),но ме прави #Silly Пищи,няма спасение.Нощното хранене го отказа още като навърши месец.И понеже сега не знам какво да го правя ,давам му мляко и той заспива?Възможно ли е да е криза на растежа,през кой месец беше????
Виж целия пост
# 1
Ние искарахме криза на растежа през вторият месец,в продължение на една седмица.Знам,4е при някои бебета,кризата може да продължи цял месец Sad
Към шестият месец пак може да се прояви,но при нас за сега няма проблеми-ние сме по4ти на 5.5м.
Виж целия пост
# 2
Цитат на: Anonymous
Ние искарахме криза на растежа през вторият месец,в продължение на една седмица.Знам,4е при някои бебета,кризата може да продължи цял месец Sad
Към шестият месец пак може да се прояви,но при нас за сега няма проблеми-ние сме по4ти на 5.5м.

Госта бях аз.
Виж целия пост
# 3
А който пък пусна темата-аз Wink
Виж целия пост
# 4
При нас имаше нещо подобно в края на 4-ия месец, вече отмина, но дали е било криза на растежа не съм сигурна.
Виж целия пост
# 5
Кризите на растежа са грубо около 7-10 ден, 40 ден, 3 месец и 6 месец.
Виж целия пост
# 6
В какво се изразява  точно тази криза?Свързана ли е с теглото на бебето?
 Бебчо вече една седмица не наддава, но иначе се храни добре.Дали е от коликите или е такава криза?
 Забравих да кажа,че го кърмя.
Виж целия пост
# 7
До колкото зная(и виждам),изразява се в интензивен растеж на бебето,поради което иска храна на по-често.
 Благодаря на всичко за отговорите!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия