Упойката при зъболекаря вреди ли на бебо?

  • 758
  • 7
Вчера вечерта ми се наложи спешно да отида на зъболекар, и ми направиха малка операция. Проблема е там, че ми сложиха две упойки (които така и не хванаха ). Питах зъболекарката да ли вреди упойката при кърмене, а тя само вдигна рамене. За всеки случай не кърмих бебо през ноща, но той изобщо не искаше АМ. Сутринта към 5 взе много да плаче и се наложи да го кърмя, защото само плюеше АМ-а и  плачеше от глад. По мои сметки от упойките и течния аналгин до кърменето бяха минали  8 часа, но не знам дали е било достатъчно. Кажете знаете ли нещо по въпроса, защото много се притеснявам дали не съм му навредила?
Виж целия пост
# 1
Не вреди. Кърми смело.
Аз не давам да ми пипнат зъбите без упойка вече години наред Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Не се притеснявай, изминалите 8 часа са доста време и няма проблем за бебето.
Виж целия пост
# 3
Не се притеснявай.
Аз изрично питах моя зъболекар, когато ми слага упойката. Тогава ми каза, че техните упойки са в минимални концентрации.
А и осем часа са напълно достатъчни.
Виж целия пост
# 4
Не вреди. Кърми смело.
Аз не давам да ми пипнат зъбите без упойка вече години наред Simple Smile
Peace
Виж целия пост
# 5
Зъболекарката ми слагаше някаква упойка за бременни и каза, че няма проблем и да кърмя след това. Така че спокойно.
Виж целия пост
# 6
На мен зъболекарят ми каза, че в упойката има адреналин и бебо ще е нервен 2 дни, но не че кой знае колко вреди....аз правих три зъба без упойка - щях да полудея от болка.. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
  И на мен са ми слагали упойка докато кърмех-не се притеснявай,не вреди Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия