Колко често се лакирате?

  • 5 223
  • 121

Анкета

Кой, кога и защо го прави?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

Вие сте Flutter
Виж целия пост
# 1
Много рядко го правя, чак не мога да се сетя кога беше последно... сигурно миналата година Embarassed
Виж целия пост
# 2
Веднъж седмично задължително съм на маникюр ,сама не мога Blush ,много съм вързана в ръцете...........
Виж целия пост
# 3
веднъж седмично
Виж целия пост
# 4
Ако цвета на маникюра е неутрален - лед като се повреди лака.
Ако цвета е по-специфичен - по-често  Grinning
Виж целия пост
# 5
Сега като си седя в къщи заради малкия и покрай домашните задължения се лакирам много рядко,може би един път месечно.
Виж целия пост
# 6
Всеки ден.
Виж целия пост
# 7
Веднъж седмично, а ако нещо ми се излющи лака и по-честоМахам стария и лакирвам наново
Виж целия пост
# 8
Според тоалета и естествено като почистя стария лак.
Напоследък са запалих по рисуването и почти всеки ден се лакирам за да пробвам нови рисунки.
Виж целия пост
# 9
Лакирам се според настроението - ако ми кефне, да, ако не - само ги подхранвам с олио за нокти и това е.
Когато знам, че ми предстои натоварена програма, не се хлепам, защото ми отнема време поддръжката после - ако ми се олющи, знам, че ще трябва да го сменям, а това при мене е половин час работа...та така Simple Smile
Виж целия пост
# 10
След стария лак слагам нов, иначе всеки ден си преглеждам ноктите и ако има нужда- коригирам.
Много мразя обелен лак и в случаи, когато нямам време, предпочитам да си махна лака, отколкото да ходя с полуизтрит.
Виж целия пост
# 11
Почти през ден
Виж целия пост
# 12
Няма опция според настроението! Wink
Има периоди, в които се лакирам когато се поолющи старият лак и веднага махам  и слагам нов. Сега обаче съм в застой  Thinking и май не съм се лакирала повече от месец. Ичаше един период от 2 години когато бях решила, че съм алергична към всякакви такива препарати и не съм се лакирла изобщо!  Crazy
Виж целия пост
# 13
Веднъж седмично задължително съм на маникюр ,сама не мога Blush ,много съм вързана в ръцете...........

ох,и аз съм така.не мога дори да се лакирам,какво ли остава да си режа кожичките.
сега съм решила обаче да се науча.всичко става с практика.лакирам се ,трия,после пак се лакирам,но имам чувството,че никога няма да мога да си направя френски  Sad
от всичко най ме е яд,че мога да правя страхотни рисунки на ноктите на приятелки,а на мен дори едноцветен лак не мога да си сложа  #Cussing out
Виж целия пост
# 14
Веднъж седмично /старая се/ да ходя на маникюр ...та тогава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия