по колко време капете коларгол

  • 1 131
  • 10
Здравейте,мами!
Нашата педиатърка ни изписа коларгол,че имаме хрема и вече 5 дни капем 3 пъти по две капки във всяка ноздра.Днес бяхме на контролен преглед и каза да продължа с капките.Аптекарката,обаче,каза,че много дълго ще ги капем и е вредно,защото имат йод.Знаете ли нещо по въпроса,че не смея да ги капя,да не му навредя?
Виж целия пост
# 1
Мисля,че около 5-7 дни не повече,а относно йода-коларгола е сребърен разтвор и незнам да има йод в него newsm78.Аз лично не съм капала повече от 3-5дни.
Виж целия пост
# 2
по-добре не ги слагай повече от 5 дни да не изгориш лигавицата на нослето-малко ти е детето.промивай с физ.разтвор-малко бавно минава хремата.при нас е винаги 1-2  седмици
Виж целия пост
# 3
от 5 до 7 дни съм ги капвала,не повече Peace
Виж целия пост
# 4
7 дни,независимо дали вече се е оправила или не.Всъщност толкова им е годността.Останалото изхвърлям.
Виж целия пост
# 5
7 дни,независимо дали вече се е оправила или не.Всъщност толкова им е годността.Останалото изхвърлям.
колагола е сребърно съединение. трайноста след приготвяне е 7 дни и толкова се капят.
Виж целия пост
# 6
От 3 до 5 дни
Виж целия пост
# 7
7 дни,независимо дали вече се е оправила или не.Всъщност толкова им е годността.Останалото изхвърлям.
колагола е сребърно съединение. трайноста след приготвяне е 7 дни и толкова се капят.
Да, точно така. Дори и да са останали капки след 7-я ден трябва да се изхвърлят.
Виж целия пост
# 8
7 дена- толкова е тяхната годност
Виж целия пост
# 9
7 дни максимум
Виж целия пост
# 10
Наистина не трябва да се капят повече от 7 дни.После трябва да се изхвърлят,защото им минава трайността.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия