не иска да яде в яслата

  • 967
  • 14
не иска да яде в яслата Thinking
Виж целия пост
# 1
в къ6ти вси4ко е наред оба4е в яслата не иска да яде.някой друг имал ли е съ6тият проблем?
Виж целия пост
# 2
само първите няколко дни- нормално е с нова среда и нове лица, колкото и добронамерено да се усмихват, детето е свикнало мама да го храни...
при нас не беше разрешено, но сестра ми- във Варненска ясла- влизаше в групата да храни племенницата на обед или направо в съблекалнята й изнасяха храната, дакато свикне. опитайте този вариант
Виж целия пост
# 3
Стачкува, ще му мине Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Детето ти скоро ли е тръгнало на ясла?Най-вероятно е период на адаптация.
Виж целия пост
# 5
и моя син е така, радва се н адругите деца как ядат, а той-не
всъщност тактика на лелките ни  е да го оставят да яде сам с по-големите, отначало много се учудих, обаче сработва Peace
ако дават, може да ходиш да го храниш, но така се дразнят другите деца  Wink
Виж целия пост
# 6
Зависи от детето.Моят ходи на ясла от септември и едва от една седмица започна да се храни в яслата - и то само на обяд и само супата.Голям инат е,затова закусва сутрин вкъщи,а следобяд го взимам рано-рано и яде навън.
Виж целия пост
# 7
това хич не е приятно.ще свикне .спокойно.
Виж целия пост
# 8
Оооо,да,има други с такъв проблем - ние !
Дъщеря ми втора седмица ходи на ясла и категорично отказва да яде.Даже и аз щях да пускам тема.Гладна е,коремчето и къркори но отказва дори да приближи масата,камо ли да седне и да се храни.Учителките ми казаха че такова чудо не са видяли и че ако продължава така няма да може да мине на цял ден /сега ходи до обед/ Интересното е че в къщи като се върне омита всичко като хала.Дано да е само период на адаптация.Стискам палци и на вас !
Виж целия пост
# 9
Ние имаме обратния проблем.Яде в яслата готвените неща,в къщи-неще Laughing
преди това взимали ли сте храна от яслата?Ние взимахме около 1 година храна и после нямахме проблем.Т.е. храната може да  е нова и непозната вкусово
Виж целия пост
# 10
Моята и днеска не е яла.Вече почвам да се притеснявам..... Confused
Виж целия пост
# 11
Сигурно е стачка.Ние започваме другата седмица и дано да нямаме такива проблеми Praynig
Виж целия пост
# 12
Ние сме много злояди и в къщи и в яслата.В началото не хапваше нищо няколко месеца и затова го хранех сутрин в къщи.Отскоро започнал да яде компота и сух хляб на обед, но следобед сигурно огладнява и си изядал следобедната закуска и даже някакъв плод! HugИмаме и червени точки за ядене! Hug
Виж целия пост
# 13
Оооо,да,има други с такъв проблем - ние !
Дъщеря ми втора седмица ходи на ясла и категорично отказва да яде.Даже и аз щях да пускам тема.Гладна е,коремчето и къркори но отказва дори да приближи масата,камо ли да седне и да се храни.Учителките ми казаха че такова чудо не са видяли и че ако продължава така няма да може да мине на цял ден /сега ходи до обед/ Интересното е че в къщи като се върне омита всичко като хала.Дано да е само период на адаптация.Стискам палци и на вас !

Щом детето ти няма проблем с храненето бъди сигурна, че ако е достатъчно гладно ще яде. Явно не е. А може би именно като мине на цял ден и погладува няколко дни и точно така ще прояде. И да не го направи - моят син не яде ни в къщи ни на яслата ако не му се даде хляб и още е жив. В ясалата само понеделник обедното им меню е хляб, иначе ядат готвени манджи с картофи, ориз, макарони, а той такива неща не яде. Та само в понеделник яде, а е на ясла от 7.30 до 4 часа. Така че няма страшно с яденето
Виж целия пост
# 14
Много добре,значи има вкус  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия