Метнаха ме много грозно с едно матраче

  • 1 700
  • 28
Здравейте. Предполагам, че темата не е за тук, но съм много възмутена, а се оказа, че трябва да имам над 50 мнения, за да мога да пиша в списъка за некоректни продавачи. Не знам по какво причина. Не че нямам над 50 мнения, но много ог гях са в "дом и семейство", където не се броят.
Купих едно матраче от една мама от форума rosito_m_m. Беше обявено като стандартно 140/70.
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=22127&cat=500
Е вчера сглобяваме креватчето и се оказа, че матракът е 130/70  #2gunfire Докараха го опакован и изобщо не съм го разгъвала да го меря, защото не съм допускала, че може някой да лъже за подобни неща. Много съм разочарована  smile3518 Сега от двете страни има по една дупка от 5 см. Как може да има такива хора? И сега какво да правя. Да пия една студена вода  smile3511. Здраве да е. Те лошите постъпки на хората не остават без последствие.
Виж целия пост
# 1
Върни й матрачето. Защо трябва да го ползваш като не ти пасва на креватчето. Тя да си е отваряла очите като го е предлагала. Няма ли как да й го върнеш? Координати, телефони?
Виж целия пост
# 2
Съжалявам за неприятната случка  ooooh!, но не се тормози сега за това.
Предлагам ти една идея - аз я прилагам на детското легло, защото е по-дълго от матрака - един чаршаф го сгъвам колкото е широко леглото и го завивам на руло, за да запуша дупката. Слагам "рулото" от към краката и като опъна отгоре чаршафа изобщо не си личи. Peace

Леко раждане ти пожелавам, че виждам - това ти престои  Hug
Виж целия пост
# 3
Ами тя е от Варна, ако не бъркам. Транспортът от куриерската фирма излезе почти колкото матрачето. Сега, ако трябва пак да го пращам.......
То в началото бебчо ще е съвсем малък и сигурно няма да е проблем, ама като попорастне с тези дупки отстрани..... А и от там ще влиза прах в чекмеджето долу, където е спалното бельо  #Puppy dog
Не мога да допусна, че не е знаела, че не е 140 см., а с 10 по-късо, след като е ползвано и има посочени мерки в обявата.
Аби наистина не трябва да се нервя сега за това, но ми стана криво  Weary
Виж целия пост
# 4
Много неприятно но не се ядосвай за такива работи това може само да говори лошо за нея сложи по едно малко одеалце или по една възглавница в двата края и готово Peace 
Виж целия пост
# 5
Възможно е да не са се съобразили да го премерят, когато са го продавали, или пък грешно са го изписали, но това не е оправдание.
Едно одеялце ще оправи работата, но ако решиш - върни го и не се разстройвай.
Виж целия пост
# 6
Ами то вече взе да ми минава, ама трябваше да споделя просто, за да ми поолекне  #Silly
Виж целия пост
# 7
Ох много гадно. Не знам аз лично как бих постъпила, но поне щях да я питам защо така ме е излъгала. Не се ядосвай.
Леко раждане и едно здраво бебче Hug
Виж целия пост
# 8
Питай майката, от която си го купила, защо така се е получило. Опитай да се разбереш с нея да й го върнеш. Пусни го отново в Продавалника и го продай, а ти си купи ново. Няма смисъл да се ядосваш за такива неща.
Леко раждане ти пожелавам!  Hug
Виж целия пост
# 9
наистина много неприятно, но пробвай да се свържеш с нея. може да е станала грешка и да не са го измерили както трябва, защото не виждам причина някой да лъже за такива неща  newsm78
може да го пуснеш да се продава и да си покриеш донякъде разходите по него.
но каквото и да предприемеш, по-важно е да не се ядосваш. това са все пак вещи. бебо да е жив и здрав и всичко да мине безпроблемно.  Peace
Виж целия пост
# 10
Ами писах и днес- интересно ми е какво ще ми отговори. Иначе не ми се занимава да го продавам и да търся друго. То няма и за кога вече. Просто явно ще мушна някакво сгънато одеало от едната страна да запуши дупката и така  Wink.
Виж целия пост
# 11
Много е неприятно!
Виж целия пост
# 12
Питай майката, от която си го купила, защо така се е получило. Опитай да се разбереш с нея да й го върнеш. Пусни го отново в Продавалника и го продай, а ти си купи ново. Няма смисъл да се ядосваш за такива неща.
Леко раждане ти пожелавам!  Hug
и аз мисля така!
Виж целия пост
# 13
според мен си е за яд ... Close
не може да пише един размер,а да излиза друг!!!!
какво да го правиш сега...да го пускаш за продаване и да чакаш някой да благоволи да го купи?!
Виж целия пост
# 14
Възможно е да не са се съобразили да го премерят, когато са го продавали, или пък грешно са го изписали, но това не е оправдание.
Едно одеялце ще оправи работата, но ако решиш - върни го и не се разстройвай.
Може и така да е - говори с мама-та и ако се "опъва" я метни за всеки случай с "черният списък на продавачите".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия