Бихте ли купили тази играчка на детето си?

  • 5 665
  • 70
Кукла Барби, която ражда  Simple Smile
Aко ви е неприятно, не отваряйте линка  Simple Smile




Барби  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Бих Grinning

Даже много бих. Поне една свястна функция да има Барбито. Чак ми дожаля, че не е истинска...
Виж целия пост
# 2
Защо не.
Виж целия пост
# 3
А как след като роди корема и стана малък ... или се сменя някак си  newsm78
Виж целия пост
# 4
Изкефи ме как свали килограмите Mr. Green
Иначе и аз съм имала бременно Барби, ама раждаше със секцио Laughing

Сиа, коремът се маха Wink
Виж целия пост
# 5
Не схванах как точно ражда ThinkingКорема после се откача ли?Бебето гумено ли е или има голяма дупка някак? Thinking
Иначе-да-една полезна функция на туй Барби.Дъщеря ми гледаше с интерес Шейново-такъв е живота, така че няма особено да се впечатли и да научи нещо ново.А и ако трябва да бърша червена боя през 5 минути, щото на Барби и се ражда-мерси  Crazy
Виж целия пост
# 6
Бих Grinning

Даже много бих. Поне една свястна функция да има Барбито. Чак ми дожаля, че не е истинска...

 Peace точно, поне е показано, как става. Всички работи ги научих от книжка с картинки, защо не и от кукла  Wink
Виж целия пост
# 7
Това, с водите ми дойде в повече, но иначе- да, бих  Wink
Виж целия пост
# 8
Само не разбрах първо как ражда през гащите и второ - каква е ролята на кончето  newsm78
Виж целия пост
# 9
Из коментарите в линка от Никол:

А Вы думали- капитализм...

Плять.. Это шутка ?

а процесс зачатия где?

 Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 10
Коремът се сваля,да. А самото раждане - то е ясно, че някой си е играл да прави театър и да маже с боя за повече ефект. Няма нищо фрапантно. Бебето стои вътре в корема - махаш корема, махаш и бебето. Няма води, нема излизащи бебета отдолу и т.под. Всичко това е плод на въображението и на усилията на фотографа.
Виж целия пост
# 11
Не дават клизма и бръснач.
Не е раждала в България.
Виж целия пост
# 12
Айде сега-с Кен нали се разделиха-непорочно-как?! Laughing
Ролята на кончето-нещо свързано с плацентата може би и стволовите клетки  Thinking
Виж целия пост
# 13
да
Виж целия пост
# 14
Всико е ок..да бих купила,...ама ей това как ще го обясните...припаднала ли е? Mr. Green


 newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия