косата при децата

  • 730
  • 7
Имам дъщеря на близо 4 години.Много е красива,но аз съм разтревожена,защото има много малко коса.Подстригвала съм я до кожа на 1,2 година.Сега има коса колкото дете на 2 години.Много бавно и расте.Не знам какво да правя.Страх ме е да не се комплексира.Моля някой да ме посъветва какво да правя!!!! Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 1
И при нас е така - на почти 5 години имаме коса колкото на две годишни деца и аз моля за съвет.
Виж целия пост
# 2
Мисля,че нямата причина за основателни и сериозни притеснения Stop,но за ваше успокоение говорете с педито и с фризьора си - ще получите компетентен отговор  bouquet
Виж целия пост
# 3
Момичета има един лек който спаси сестра ми преди години.Тя на места нямаше коса мама какво ли не беше пробвала и една баба и каза за чесана.Всяка вечер скалпа се натрива хубаво с чесан .Мирише неприятно но за 1 година празните места се запълниха и започна много бързо да и расте косата.Не е приятно но е много ефикасно -сега тя се радва на красива коса.  bouquet
Виж целия пост
# 4
Мама правеше същите процедури с чесън на брат ми и много му помогнаха
Виж целия пост
# 5
За бабините съвети - аз много не вярвам! Но в конкретния случай, защо не отидете на преглед и да ви прегледа специалист - да се види има ли причина за безпокойство или просто трябва да изчакате...Аз така бих направила! Laughing
Виж целия пост
# 6
Не се притеснявай!Коса като дете на 2 години-дете с дете не си приличат.Имам познато дете на 2 години,което има 10 косъма на главата си,и друго,също на 2-на което къдриците му стигат под раменете.Ще се комплексира детето,ако се сравнява с другите деца,или ако чуе да се обсъжда,че има малко коса.  bouquetНе сравнявайте децата си с чуждите.А за -чесъна-не бих намазала чесън по детската нежна кожа.
Виж целия пост
# 7
Засега май нищо не може да се направи,на дъщеря ми е мека и рядка,като бебешка косица,постригах я с надеждата да се посгъсти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия