Да си направим трейлъри и клипчета!

  • 13 090
  • 118
Програмата, с която аз работя се нарича "Movie Maker". Тя е вградена към Уиндоуса и почти всеки би трябвало да я има. Може и да се изтегли от доста места.
Аз направих това клипче към филма Титаник. То е първото ми и с него разучих програмата.
http://www.vbox7.com/play:7804cc7b



Ако има желаещи, ще напиша инструкции за това как се работи с тази програма. Лесно е. Ако имате желание можем да обменяме опит и да си показваме произведенията.
Виж целия пост
# 1
Аз съм правила Wink
Едно за сватбата ми, което нещо не излезе сполучливо, май не нацелих резолюцията на снимките Rolling Eyes То ми беше първо. И едно за свинчето ми, когато почина и ми беше много мъчно Cry
Ето:
http://youtube.com/watch?v=oD0My9MJ6W4
хм, сватбеното не го виждам,явно съм го махнала Laughing

Между ругото, по-напредналите ми в тази област приятели, са ми показвали и други програми,които уж били по-добри, но трябва да поиздиря линковете, за да ги видиш и тях Grinning
Виж целия пост
# 2
Еовин, много е хубаво.  Grinning
Виж целия пост
# 3
виж с това не съм се занимавала но ще ми е интересно да започна.Проблема е ,че видеоклиповете ми са снимани с видеокамера /мини дв-касетка/и не мога да ги прехвърля на компютъра.А от цифровия ми апарат са с ужасно качество newsm78  #Crazy
Виж целия пост
# 4
И ние се зарибихме по правенето на такива клипчета Grinning С камерата ни вървеше един софтуеър, който се оказа много добър. Само дето сега не се сещам как се казва Tired ooooh! Ползваме го основно за клипчета от снимки и става наистина много готино Grinning
Виж целия пост
# 5
Ех, чак ми се пригледа Титаник, пък иначе хич не го обичам Joy Joy Добро е,значи Wink
Виж целия пост
# 6
Ех, чак ми се пригледа Титаник, пък иначе хич не го обичам Joy Joy Добро е,значи Wink


Хехехе, благодаря. Беше ми първото и стана малко некадърно. Скоро ще направя и още някое. Grinning
Виж целия пост
# 7
Някой може ли да ми обясни как се прави клипче? от много снимки с музика newsm78
Виж целия пост
# 8
Ако има желаещи, ще напиша инструкции за това как се работи с тази програма.

Моля те направи такава инструкция.

Все се чудех с каква програмка се правят тези клипчета. Movie Maker я имам /едва го установих това Embarassed/.И аз бих искала да си правя клипчета. Но едва ли ще се справя лесно. Rolling Eyes

Клипчето за Титаник много ми хареса. Искам да попитам коя е песента, която си използвала. Много ми хареса.
Виж целия пост
# 9
Аз съм ползвала Ulead video studio, но така и не ми остана време да завърша филмчето Sad
Виж целия пост
# 10
Това е от мен

много готини клипчета стават и на Флаш, правила съм но не мога да ги кача  Cry
ще ми се сърдят участниците , извинете ме   bouquet
Виж целия пост
# 11
айля на коя програма го прави това с картинките newsm78
Виж целия пост
# 12
айля на коя програма го прави това с картинките newsm78

Photoshop отварят се произволен брой снимки или които искате да си аранжирате
File-Automate-Photomerge 
 Blush
Виж целия пост
# 13
Момичета, много ми харесаха клипчетата ви! Титаник направо ме разплака, както и клипчето на Айля! Браво!  Peace  bouquet
Реших и аз да пробвам.  Laughing
Айля, свалих си Photoshop, но нещо не схващам. Би ли обяснила по-подрабно стъпка по стъпка какво се прави. Виждам, че като отворя Photomerge , трябва да избера всички снимки, които искам да използвам в клипчето, но как се нареждат? После как се правят ефектите между снимките и как се качва музиката? Моля, който знае да казва, че много ме запалихте!  Laughing Hug
Виж целия пост
# 14
Дърпаш си снимките които искаш да наредиш, но е добре да си ги направиш снимките горе долу с еднакъв размер може с canvas size ili image size както си решиш Simple Smile става и с CROP

дърпаш си снимките и си ги въртиш и си ги редиш както си искаш,
тук

тук

съм обяснила преди да дадеш ОК отметни keep as layers, така ще можеш да доукрасяваш снимките

 Blush
 А за Мовие мейкъра малко по-късно ще пиша  Hug

че ще ходя теннис да играя  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия