Стара Загора 25 - Слънцето спряло сърдито пече, на Ekcnpec пак му се...

  • 12 428
  • 283
...ядат свински пържоли, баклава и толумбички...
Виж целия пост
# 1
Знаем на тебе какво ти се прави  Laughing От три дена я бленуваш новата сексуална тема.
Виж целия пост
# 2
Запис.
Виж целия пост
# 3
И аз запис.  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
И аз запис!

И за да не ме обвинят в спам ще ви поздравя с част от един мюзикъл по който се запалих.

Та като си говорим за това на кой какво му се...
Ей тука има едни трима, които са по-зле и от нас!

Познайте кой от тримата ми стана любимец...
Виж целия пост
# 5
записвам се и аз!!!
Виж целия пост
# 6
Запис
Виж целия пост
# 7
Ти стига сЪ записва ами вземи ела да пием кафе  Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
Колко хубаво било като си сменяш кожата.
Секс ли? Моля? Отрежете ми двеста грама и ми го загънете за вкъщи.
Виж целия пост
# 9
Уф, най-после да видя в нормален вид!
Вече са натрових от толкоз много зелено. Не ме карайте да си мразя любимия цвят.
Очите ми зелени, устата ми хубава.
Горската Фея пусна търсене за останалите фотографи и пишман такива от нашата дружинка за подкрепа във фотографската тема.
Който има мераци да заповяда.
Гледам, че има престрашили се...
Не ги издавам кои са.
Виж целия пост
# 10
Ауу верно ви е налегнала пролетна умора  Laughing Laughing  Щом се отказахте толкова бързо от кожите   bouquet
Виж целия пост
# 11
Горската Фея пусна търсене за останалите фотографи и пишман такива от нашата дружинка за подкрепа във фотографската тема.
Който има мераци да заповяда.

Айди стига си рекламирала, че дан`тъ банна... Ааааа... Mr. Green

А бре, Хапката... Многу ий путекла лигата на таз твойта Аязмовска жаба... Не можа ли малко да й позабършеш муцуната...?
Виж целия пост
# 12
Абе я вземи остави Хапката на мира,че не знам дали ти ще я баннеш,ама тя какви може да ти ги заформи...Доста по-сериозни от пържолките,баклавичките и толумбите.
Виж целия пост
# 13
Добро утро bowuu все още съм жива Mr. Green Днес ако ще излизате моля някой да ми звъне защото незнам дали ще видя тук  Blush
И да се извиня, че съм такава ужасна и постоянно мърмореща Blush особенно на Хапката се извинявам...че и цъцко я повърна..абе много имам да се извинявам Blush
Виж целия пост
# 14
Само маврудец и свински вратни пружолки... Иначе - ник`во извинение... smile3513 Mr. Green



ама тя какви може да ти ги заформи... Доста по-сериозни от пържолките,баклавичките и толумбите.

За туй сме я признали, спор нЕма... Такива шти ги наготви, че ша забрайш ут де си и кой си... Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия