Jane Carrera ???

  • 1 465
  • 10
Привет, мами. Интересува ме Jane Carrera - какви са впечатленията ви от този модел, добри колички ли са и на каква цена се предлагат в България и къде в София?  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Колички Джейн има в Премама  Peace На мен лично много ми харесват. Добра марка са  Peace Не знам колко струва Каррерата  Money Пък и зависи дали търсиш само количката или и кош и кошница  Grinning
Виж целия пост
# 2
Интересува ме само количката. Laughing
Виж целия пост
# 3
Количките от тази марка са много , много добри.В Премама я има Карерата, но е само комплект.Излиза над 1200 лв, но няма богат избор на цветове.
Мини през магазина за по-сигурно, последно беше така-само комплект
Виж целия пост
# 4
Ще ви попитам и още нещо - къде мога да видя, не  по интернет - Чико Кортина , тъй като утре ще идва моя близка и иска да я заведа...знаете ли къде ги има сега? Благодаря ви много!   bouquet
Виж целия пост
# 5
a za quinny kakvo ste kajete?
Виж целия пост
# 6

Джейн са много по-добри  Peace Куца им дистрибуцията и за това са много малко разпространени
Виж целия пост
# 7

Джейн са много по-добри  Peace Куца им дистрибуцията и за това са много малко разпространени

Подкрепям
Виж целия пост
# 8

Джейн са много по-добри  Peace Куца им дистрибуцията и за това са много малко разпространени

Подкрепям
и аз!
Аз съм със jane slalom. Супер e. А карерата е 900 лева.
 Peace
Виж целия пост
# 9

Джейн са много по-добри  Peace Куца им дистрибуцията и за това са много малко разпространени


щото  ДИЗАЙНА хич не им куца  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 10

Джейн са много по-добри  Peace Куца им дистрибуцията и за това са много малко разпространени


щото  ДИЗАЙНА хич не им куца  hahaha hahaha hahaha

Че какво им е на дизайна  newsm78 Съвсем нормална количка  Peace От към дизайн Куини може и да имат някакво преимущество /което не е кой знае какво според мен/ Но, като функционалност, практичност и удобство е по-добра определено  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия