Обменна карта

  • 628
  • 12
Здравейте,
бихте ле ме казали каква е тази обменна карта за която говорят всички.Като влезеш да раждаш.
От къде да си намеря и аз.
Мерси.
Виж целия пост
# 1
В тази карта са нанесени всички данни от изследванията ти през бремеността. Обикновено се дава от наблюдаващия те гинеколог към 8-мия месец /на мен ми я дадоха 45дни преди термина/. Не навсякъде обаче е задължителна. На повечето места са задължителни следните документи:1. Лична карта;2. Изследвания за СПИН, ХИВ и Австралийски антиген, на някои места искат и направление за да постъпиш за раждане /не съм сигурна, че се казва точно така/
Виж целия пост
# 2
Гинекологът ти ще ти я даде заедно с направлението за раждане.
Виж целия пост
# 3
от гинеколога ти който ти следи бремеността
Виж целия пост
# 4
Гинекологът ти ще ти я даде заедно с направлението за раждане.

Мдаааа.
Виж целия пост
# 5
Моята обменна карта остана при лекарката ми.
Виж целия пост
# 6
В тази карта са нанесени всички данни от изследванията ти през бремеността. Обикновено се дава от наблюдаващия те гинеколог към 8-мия месец /на мен ми я дадоха 45дни преди термина/. Не навсякъде обаче е задължителна. На повечето места са задължителни следните документи:1. Лична карта;2. Изследвания за СПИН, ХИВ и Австралийски антиген, на някои места искат и направление за да постъпиш за раждане /не съм сигурна, че се казва точно така/

Това е то Wink
Виж целия пост
# 7
Аз съм от Пловдив и тук няма такива обменни карти. Просто си събираме всички изследвания в медицинския картон заедно с останалите документи и отиваме в болницата. Поне на мен никой не ми даде такава карта, и на моите приятелки които родиха вече.
Виж целия пост
# 8
Аз съм от Пловдив и тук няма такива обменни карти. Просто си събираме всички изследвания в медицинския картон заедно с останалите документи и отиваме в болницата. Поне на мен никой не ми даде такава карта, и на моите приятелки които родиха вече.
И на мен!
Виж целия пост
# 9
На мен ще ми правят,когато отида да си взимам 45дневния болничен.Иначе и моите иследвания се пазят в мед.картон.Само че СПИН-а не е задължителен.
Виж целия пост
# 10
Гинеколожката ти трябва да ти даде, когато ти дава и болничния за 45 дни преди раждането.
Виж целия пост
# 11
Гинекологът ти ще ти я даде заедно с направлението за раждане.
Peace
Виж целия пост
# 12
Гинеколожката ти трябва да ти даде, когато ти дава и болничния за 45 дни преди раждането.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия