Рецепти за пилешки кожички?

  • 23 948
  • 25
Дайте рецепти, че се приплюнчих прекалено от съседната тема, където само отговарят и никой не чете отчаяните ми вопли за рецепта.
п.с. пуснах търсачка и не намерих, ама ако има - линк.
Виж целия пост
# 1
Току що написах и в другата тема за кожички.Правя сърмички,плънката от ориз ,царевица и грах.Завиваш в кожичките и печеш на фурната около 40-50 мин.Не слагам мазнина..те си пускат,а каква коричка правят....хрупкава...супер!
Виж целия пост
# 2
Ами по въпроса за пържените кожички не мога да съм много компетентна, но най-вероятно ги киснат в марината от соев сос, чер пипер и още нещо. След което ги пържат във фритюрник.
Виж целия пост
# 3
аз ги пържа. не ги кисна в марината - слагам соев сос в тигана, малко преди да ги извадя
Виж целия пост
# 4
здравейте, пилешки кожички се правят по няколко начина.
 1.овкусявате ги със соев сос и подправка за пиле след това ги пържите в добре загрята мазнина.
 2.овкусявате ги по същия начин но този път ги панирате само в галета и ги пържите разбира се в по голямо количество мазнина.
 Направите ли ги така знаите че мъжете ви ще са доволни
/забравих само да спомена че кожите се режат на няколко парчета за да станат на чипс/  chef
Виж целия пост
# 5
Сега ако някой ми каже къде в Пловдив да намеря... Confused
По-рано където знаех (около Четвъртък пазара) магазини за пилешки продукти - няма. Даже ме обидиха - за куче ли купувате Crossing Arms Аз слюноотделям като обезумяла цял ден, те - куче!
Виж целия пост
# 6
Тъй наречения ми "свекър" прави много вкусни кожички, чак аз ги хапвам... ще взема да го питам човека, но до тогава ще си слюнкоотделяш  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Във Враца ги има на всички супермаркети...особенно на по-големите със сигурност!
Виж целия пост
# 8
Не знаех, че продават само пилешки кожички... А моят син умира да яде на пилето кожата и все не е доволен, че била малко.
А в София къде мога да намеря?
Виж целия пост
# 9
В Била продават.
Виж целия пост
# 10
Сега ако някой ми каже къде в Пловдив да намеря... Confused
По-рано където знаех (около Четвъртък пазара) магазини за пилешки продукти - няма. Даже ме обидиха - за куче ли купувате Crossing Arms Аз слюноотделям като обезумяла цял ден, те - куче!
Не се обиждай, нашите кучета основно това лапат  Laughing Баба ми има една забутана лавка в  newsm78 ромската махала и дори тя продава такива кожи. Вярвам, че ще намериш  Peace
Виж целия пост
# 11
Пуснахте ми мухата за тия кожи. Mr. Green Утре тръгвам да ги издирвам.
Виж целия пост
# 12
пилешки кожички,крила,трътки----във фритюрника,до-златисто-------ммммммммм-вкусно                 ориза се запържва с лук,добавя се вода,до полуготовност,да изстине --1-2 кисели краставички,наситно , малко гъби,сол,черен пипер, завиваш в кожичките,слагаш ги в тава   с останалото количество вода за ориза ---без мазнина  ,като се изпари водата --и кожичките да се препекат ---готово
Виж целия пост
# 13
Аз си правя шишчета от увити сиренца в кожичка вместо в бекон. Тук-таме гъбка и тиквичка и готово  Peace
Виж целия пост
# 14
Сега ако някой ми каже къде в Пловдив да намеря... Confused
По-рано където знаех (около Четвъртък пазара) магазини за пилешки продукти - няма. Даже ме обидиха - за куче ли купувате Crossing Arms Аз слюноотделям като обезумяла цял ден, те - куче!

     Последно видях в Кауфланд.  Мисля, че и в Метро има.

       М...   онази идея  за сърмичките на Марги  ми се видя страхотна.  Може да се  експериментира... ох.
       Айде и аз  тичам до магазина..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия