Дайте предложения за почивка язовир Кърджали и околността

  • 4 311
  • 6
Здравейте,пътешественички!
През май искаме да отидем до язовир Кърджали,предложете ми места,хотелчета,местности,телефони.
Ще сме с малката,която е на почти 5г.
Предварително благодаря за отзивите!
Виж целия пост
# 1
pechovska ,разгледай тук http://kardjali.start.bg/.
Виж целия пост
# 2
Все още не сме ходили, но надявам се скоро да да отидем ето в този хотел /hotelrodopa.com/. Ако отидеш там ще чакам да споделиш впечатленията си.
Виж целия пост
# 3
Да попитам и аз: Мислим да отидем с малката за две вечери на язовир Кърджали и много ми хареса тази  Crazy Странноприемница "Трифон Зарезан". Може ли  Praynig тези от Вас, които са ходили да си кажат мнението или някой от този край да се включи. Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 4
Исках да направя резервация за първи май, но вече нямаха места. Чух чудесни отзиви!
Виж целия пост
# 5
pechovska,в бризост до "Трифон Зарезан" се намира още един хотел - "Главатарски хан".Можеж да разгледаш - www.glavatarski-han.com.А на 12 км от Кърджали, също има хубаво местенце за нощувка - хотелски комплекс "MG"(не е Мултигруп, просто съкратено от Момчилград) - намира се на височинка над града,има забавления за деца - люлки,пързалки, катерушки, кът със различни птици.Тихо и красиво е.
Виж целия пост
# 6
Мацки запазих за 20,21 май в "Трифон Зарезан" като се върнем живот и здраве ще пиша отзиви. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия