Колело с дръжка за бутане - не сме ли малки за него

  • 1 209
  • 22
Е, мили мами,
какво да правя като искат да ми подарят колело с 3 гуми, дръжка за бутане и чадър отгоре?
Не знам кога ще го ползвам - като не може да се спи в него и няма място за багаж. Чудя се и как се управлява?
Просто съм една голяма питанка по този въпрос. newsm78
Който го е ползвал, нека да сподели опита си.
Виж целия пост
# 1
Ако излизате когато не спи не е проблем обикновенно се управлява от дръжката с която го буташ. На нас ни го подариха за първата година и тои много си го обича още а е на 3. Мисля че не сте много малки. Peace
Виж целия пост
# 2
Приеми,приеми!Само след 2-3 месеца ще ти влезе в употреба - тъкмо навреме - ще си го ползваш цяло лято.Кофти е че няма багажник,но за това пък има Продавалник!Ако не те устройва колелото можеш да пуснеш една обява.
Мишо имаше такова - не използвах чадъра и си го ползвах две поредни лета.Неговото обаче имаше багажник.
Виж целия пост
# 3
На нас ни подариха такова за РД. Но нашето е за малко по-голями деца, защото няма дръжка за бутане от родителя и седалката си е нормална, без обезопасяване. Но Маги много му се радва. Само се върти около него и иска да се вози  Grinning
Виж целия пост
# 4
От събота сме с такова, возим си се у дома и два пъти до магазина.Соня си го харесва , все пак е още една занимавка и навън си седи и разглежда.
Виж целия пост
# 5
И ние имаме такова, ползваме го за кратки разходки или ако сме с колата, моето дете още не ходи /казвам го, защото си мислех че това е критерии като го купихме/, но много му се радва, наложи се да сложим едни допълнителни колани между крачетата, защото насила искаше да изхлузи и вече е още по-удобно. Съветвам те да приемеш подаръка, много приятно разнообразие и за теб и за детето.
Виж целия пост
# 6
Ползваме го от около 11 месечни. Досега това ни е най-любимото нещо
Виж целия пост
# 7
Ние имаме такова но още не съм го ползвала, защото излизаме още за кратко и Али може да й се доспи, а там няма къде. Като стане по-топло ще го използваме активно, защото сега и без това тя спи предимно вкъщи.
Виж целия пост
# 8
Ние имаме такова колело от миналата година, но го използвам едва от около месец- два. Да ти кажа даже съжалявам, че не съм я изкарвала по- рано с колелото- много й харесва. Ако те притеснява, че може да заспи го ползвай само за кратки разходки. Лятото ще ти е много удобно. Денят ще е по- дълъг, ще излизате и след обедния сън, така че тогава ще можете да го ползвате по- активно. Приеми подаръка, хубав е.
Виж целия пост
# 9
И на моят син много му харесваше това колело - вече му е малко  Grinning - но пак си го иска. Нашето има педали и даже през последните есенни возения самичък си караше с тях. За дете след 2 години е още по-удобно, защото не ти трябва много багаж и спят по-кратко  Peace
Виж целия пост
# 10
ами те повечето са от 18 м нагоре и ние сега ще купуваме, но и на мен ми е проблем, че той мн често спи като е навън, но с колелото явно ще са специални разходки. Но и да ви го подарят - не е зле ще си го ползвате когато прецениш, че е удачно никой не те кара веднага да хукнете с него по улиците...а и те повечето са за стъбилно седящи деца и да могат да издържат дълго, според мен на 10 м след 15 мин най-много детето ще иска да се отпусне и облегне удобно назад поне за малко....те мисля, че има защо да се водят за след годинка и полувина...освен ако не ви подарят това - http://www.imaginarium.it/vIE/TiendaProducto.asp?aspidProducto=26074 Wink
Виж целия пост
# 11
Ние имахме две такива колелета и започнахме да ги ползваме от първия рожден ден. За съжаление, от игра с тях и двете вече са счупени, а още нямаме 3 г.
Виж целия пост
# 12
Малката е на седем месеца,возя е на колелото от 6-я месец.Естествено кратки разходки като например до магазина или просто няколко кръгчета пред вкъщи.Защо да сте малки newsm78
Виж целия пост
# 13
Подарихме такова колело на дъщеря ни за първия рожден ден. Беше много щастлива и въодушевена. Оттогава спряхме да ходим на разходки с количката. Grinning
Синът ни получи такова също на първия си РД. Още го ползваме и е щастлив от това.
Значи, не ви е чак толкова рано. Grinning
Виж целия пост
# 14
Цяло лято изкарахме с такова колело.На годинката ни го подариха.Доволна съм.
Наистина,че това са му неудобствата-няма голям багажник и не става за спане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия