ако някой си спомня книгата за мери попинз...

  • 2 137
  • 7
нищо не помня от книгата,а ми трябва за една домашна.какви способности имаше м.попинз?трябва да напиша продължение на една история по дадено начало


през последните дни времето беше дъждовно.на децата не беше разрешено да излизат навън.
-ех,да можеше слънцето да изгрее!-мечтаеха Майкъл и Джейн,като гледаха тъжно през прозореца.
Мери попинз ги чу и дяволито се усмихна.Тогава тя...

добре се справям по литература,но понякога ми идва в повече.ако имате идеи споделете моля.как го е накарала това слънце да изгрее...
п.с домашната е на детето ,но не ме питайте защо аз я пиша...  Wink
Виж целия пост
# 1
Ти не си спомняш, но детето ти сигурно ще си спомня - не е ли чело "Мери Попинз"? Я го остави да развихри фантазията си, докато ти препрочиташ книгата. Laughing
Извинявай, че не помогам по очаквания от теб начин, но съм против децата да не си пишат домашните. Щом им е дадено за домашно, значи е във възможностите им да се справят.
Виж целия пост
# 2
не е чел книгата и до утре няма как да стане-има да учи по доста други неща
Виж целия пост
# 3
Коя част на Мери Попинз е това? Мога да погледна, имаме ги всичките
Виж целия пост
# 4
В духа на книгата, едва ли ще го е накара да изгрее, по-скоро "случайно" се явява далечна, но любима роднина на слънцето (това го имаше в някоя част - то я целуваше по бузата и й оставяше малък белег с подобна на него форма) и заедно с децата се оказва на семейно тържество, на което става ясна причината, поради която същото временно отсъства от пейзажа (санитарен полуден, например Laughing). На другия ден, разбира се, слънцето изгрява, демонстрирайки видим с просто (или въоръжено) око елемент, напомнящ за купона от предния ден.

Всъщност конкретна история от книгата ли трябва да преразкажеш или се иска свободно съчинение?

Иначе съм съгласна с yanita - всяка жаба да си знае домашната (твоята е да проверяваш бележника Peace). А и за такъв тип домашни винаги се познава външната намеса.
Виж целия пост
# 5
благодаря за идеята-свободен текст предполагам,след като не са чели книгата...
Виж целия пост
# 6
Коя част на Мери Попинз е това? Мога да погледна, имаме ги всичките

не мога да кажа,но все пак благодаря  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Спомням си само, че ги водеше в една сладкарница с много хубави курабийки. Мисля, че бяха със формата на небесни тела - звезди, слънце, луна. Децата бяха много доволни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия