матрак кокос и дунапрен

  • 830
  • 9
Първо моля да ме извините за глупавия въпрос. Имаме матрак с кокос и дунапрен и до сега не се бях замисляла как е сложен, а именно с кокоса на долу, а с дунапрена към детото. Мисля че е обратно, но така го е слойил таткото докато бяхме в болницата и вече почти една година детото спи така. Моля дайте ми съвет дали да го обърна. Предваритлно благодаря.
Виж целия пост
# 1
 Мисля, че по - добрия вариант е кокоса да е отдолу, а дунапрена - горе, т.е. както го е сложил таткото.

Виж целия пост
# 2
Нашия е с кокос и от двете страни newsm78 а посредата дунапрен,което ме навежда на мисълта,че сигурно кокоса трябва да е отгоре.
Виж целия пост
# 3
Нашият е с кокоса отдолу
Виж целия пост
# 4
Нашия е с кокос и от двете страни newsm78 а посредата дунапрен,което ме навежда на мисълта,че сигурно кокоса трябва да е отгоре.

И при нас е така! Peace
Виж целия пост
# 5
Нашия е с кокос и от двете страни newsm78 а посредата дунапрен,което ме навежда на мисълта,че сигурно кокоса трябва да е отгоре.

И при нас е така! Peace

 newsm10
Виж целия пост
# 6
Нашия е с кокос и от двете страни newsm78 а посредата дунапрен,което ме навежда на мисълта,че сигурно кокоса трябва да е отгоре.
Peace
Виж целия пост
# 7
И нашият е с кокос от двете страни.Мисля че е по-добре вашия да га сложите с дунапрена към детето....
Виж целия пост
# 8
На всеки шест месеца матракът трябва да се обръща, за да се избегнат деформациите му
Виж целия пост
# 9
Мисля, че по - добрия вариант е кокоса да е отдолу, а дунапрена - горе, т.е. както го е сложил таткото.


Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия