МОЛЯ,СПЕШНО!

  • 534
  • 10
мАМИ, спяряха ни водата без да предупредят  #Cussing out и сега тече кафава, няамм вода за бебчо,незанм дали мога да преваря минерална обикновена, защото за последо като проверявах около нас няма тия бебешките на девин и торн. дайте съвет, какво да правя,защото след малко трябва да се храним, а нямам с какво да направя млчко на детенцето  Cry Cry
Виж целия пост
# 1
няма проблем за 1 хранене според мен! няма да седи детето гладно я!
Виж целия пост
# 2
И аз мисля, че за едно хранене няма проблем...
Няма ли някоя съседка наоколо с малко дете?
Виж целия пост
# 3
Няма проблем  Peace
Виж целия пост
# 4
направо използвай трапезната на Девин или Торнспринг, не е нужно да я преваряваш.
Виж целия пост
# 5
Минерална вода - без да я преваряваш.
Виж целия пост
# 6
Дай минерала за едно хранене, по-добре така от отколкото глад Wink
Виж целия пост
# 7
Ох, оказа се, че вече долу при нас се прбада и таткото донесе Торн, но я преварих, не посмях да дам така... япапка си колкот си иска и заспинка сладко:) Благодаря ви мами, все пак за бързият oтклик!
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 8
бебешката минерална е с розов етикет. Друг път, ако пак ви изненадат неприятно, взимайте такава. На етикета си пише, че е подходяща за кърмачета.
Виж целия пост
# 9
НЕ ПРЕВАРЯВАЙ МИНЕРАЛНАТА и изворната вода!!!! Няма страшно, ако не е преварена. При термична обработка се увеличава концентрацията на минералите.
Виж целия пост
# 10
НЕ ПРЕВАРЯВАЙ МИНЕРАЛНАТА и изворната вода!!!! Няма страшно, ако не е преварена. При термична обработка се увеличава концентрацията на минералите.
абсолютно съм съгласна, много правилно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия