На колко месечна възраст бебоците ви си държаха главата стабилно

  • 1 035
  • 38
Здравейте момичета дъщеря ми е на 3 месеца и 11 дена а си държи главата стабилно според вас не е ли рано  Rolling Eyes,не иска да лежи все права иска да седи,също тъка както е легнала на възглавницата си се надига и иска да сяда Heart Eyes


Виж целия пост
# 1
Не е рано .... Йоан си я държеше от самото начало .... но я придържай като го навеждаш  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
мисля че не е рано, Нур също си държеше главата от самото начало, не ми се е налагало да я придържам, просто са явно по жилави, тя рано седна и рано проходи, но много късно реши да се преобръща
Виж целия пост
# 3
Моите бяха на 4м., когато започнаха да си държат стабилно главата. За мен, специално, 3м не е рано за едно дете, а съм и чувала, че момичетата се развиват по-бързо.
Виж целия пост
# 4
От двайстия ден започна да държи стабилно главата си.
Виж целия пост
# 5
Нямаше и месец  Crazy
Виж целия пост
# 6
Не помня точно, но има една снимка на 2 месеца, където я държи някак и мисля малко след това беше по-стабилна..предполагам да е било около 3 месеца Peace
Виж целия пост
# 7
Защо да е рано  newsm78

Почти от раждането си я държеше стабилно.
И София искаше да седи, напъваше се, но преди 6-ти месец не позволих да сяда  Stop права чак след 8-9 м.
Виж целия пост
# 8
от самото начало!  Peace
Виж целия пост
# 9
Няма нищо лошо! Какво те притеснява?
Вики си я държеше изправена на 2-3 седмици.
Виж целия пост
# 10
на 50 дни е, а вече си държи главичката свободно Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Когато беше на 3 м. не се налагаше да я придържам вече,но на един месец не ми се вярва да може да я държи стаблно повечко време, Thinking
Виж целия пост
# 12
При сина ми на 4 месеца.
При каката - по-рано, ок. 3-ти месец.
Виж целия пост
# 13
Не е рано.Малко след първия месец Мимето си държеше главата много стабилно.
Виж целия пост
# 14
Не е рано, екстра сте  Party. Беба на 2 м си я крепеше  и я въртеше наляво - надясно. Само възглавницата ме учудва, на нас ни казаха до 8-9 м. без възглавница newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия