Колко чифта дънки имате?

  • 6 092
  • 128
Въпроса е само за тези момичета които харесват и носят дънки. Та колко чифта имате от това ,,изобретение,, на всички времена. От колко чифта нагоре става мания? Аз понякога си мисля че всички дънки са еднакви  и е въпрос на фигура, но като видя в магазина модел или цвят които ми допаднат и не мога да им устоя, нищо че имам подобни. Имам в почти всички цветове /без кафяв - не го харесвам този цвят/ , а сини не ми се мисли , ама то при мен е малко сложно защото последната година 3 номера смених и като умножиш всеки модел по 3 и става една...Говорете в бройки, моля Laughing
Виж целия пост
# 1
10,от които нося около 5 чифта.
Виж целия пост
# 2
2, които ми стават, 2-3 чифта големи и 2-3 чифта са ми малки. Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Имам 5 чифта, които нося и около 10 чифта, които са ми широки или вече не ми харесват.  Wink
Виж целия пост
# 4
Около 15 броя  Embarassed Embarassed Embarassed В момента ми стават около 4-5 чифта  Sick

Всички с различна номерация... Килограмите ми се менят постоянно както времето на вън...  Joy hahaha Joy

Виж целия пост
# 5
8 + два които не ми харесват вече  ooooh!
Виж целия пост
# 6
5 чифта
Виж целия пост
# 7
4-5 бройки са тези които нося, но от както съм на диета съм казала СТОП на пазаруването на дрешки. Добре, че си имам майка дизайнер под ръка, да стеснява, че пари в излишак все още нямам а аз се променям постоянно  bowuu
Виж целия пост
# 8
Към 10 чифта(почти само това нося). Ама вече ми стават само два чифта(в 5тия месец съм) и всеки път като ги пробвам изпадам в истерия. Дали след време ще мога пак да се нацедя в тях Cry. Повечето казват,че след второ раждане мн. трудно се възвръщат старите килограми.
Виж целия пост
# 9
Не съм ги броила  Rolling Eyes Много нося дънки.  Любимите ми модели ги имам в различни цветове  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Имам много Hug
В момента нося 3 чифта - най новите ми.
След 2-3 месеца ще си купя пак...и така едните отиват за стари /демоде/ и се застъпват с нови.
Повече от 1 сезон рядко нося дънка.
Виж целия пост
# 11
Нося само 2-3 чифта.Другите няма да ги броя,защото или вече не ми стават или не ми харесват.
Виж целия пост
# 12
Сега като се замисля в гардероба имам сигурно кам 15 чифта, от които в момента нося около 5-6 чифта, но бързо ми омръзват и си купувам нови, а старите ми е жал да ги хвърля и си ги трупам. В къщи също ходя с дънки и на вилата и май навсякъде  Joy 
Виж целия пост
# 13
Около 5 чифта,но ми стават само едни защото много отслабнах...  Sad
Виж целия пост
# 14
На мен това ми е манията - дънки и обувки Blush
Дънките са над 20 и все се оплаквам, че нямам дънки... Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия