Свещичка за рожден ден

  • 615
  • 13
От къде мога да си поръчам свещичка за рожден ден-трябва ми за момченце,искам да  е нещо на Дисни илит.н.С картинка някаква newsm78
Виж целия пост
# 1
Да си поръчаш незнам.

Но разни вариации има в един магазин, близо до Пирогов. Като вървиш по Борис в посока Пирогов, в локалното - има балони, друга украса, малко магазинче е. От там си взехме преди години и за нашия първи р.д.
Виж целия пост
# 2
от тук - пише че е тестов магазин  Thinking
Виж целия пост
# 3
а и в Хиполенда има един щендер с парти артикули, там също съм виждала такива, като показаните от мам@
Виж целия пост
# 4
koteto 123   не е в София, в момента скитосва и затова иска да ги поръча  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
koteto 123   не е в София, в момента скитосва и затова иска да ги поръча Mr. Green

ПРАВИЛНО Peace,искам свещ пък незнам
Виж целия пост
# 6
ми то оставяй че е тестов магазина ,ами те продуктите качено през 2005г.,а магазина още тестов newsm78явно не работи,давай друга идея Mr. Green
Виж целия пост
# 7

Пробвай да се свържеш цък  newsm78
Виж целия пост
# 8
писах,дано да стане,че незнам  от къде ще я купя newsm78
Виж целия пост
# 9
нъцки да съм си купила от Фантастико и незнам къде newsm78ами тук като няма какво да правя,да ходя при кмета да строи Фантастико ли? Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Ще ти взема - не се тормози.
Виж целия пост
# 11
Ще ти взема - не се тормози.
мерси много Hug,тя и мама Галя обеща  Mr. Green,тъкмо да имам няколко,за да си избера Peace
Виж целия пост
# 12
и аз исках да ти предложа да ти взема, че ще ходя тази седмица да купувам за нас?
Виж целия пост
# 13
Много ви Благодаря момичета Hug

veka Благодаря за отзивчивостта Hug,Stryper  и мама Галя ,че ми купят по-една ,та да си имам  Mr. Greenтака се разбрахме с тях Peace
Благодаря на всички  Hug Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия