Не идва !

  • 1 632
  • 26
Здравейте,момичета   bouquet!
Притеснена съм,защото още не ми идва,а съм родила преди близо 8 месеца  Crossing Arms Кърмих до 6 месец,значи от 2 месеца не кърмя,но пак няма никой!Правих си тест,не съм бременна Naughty Нали уж до месец след като спреш да кърмиш ти идвало???  Thinking Кажете нещо,моля ви  Praynig
Виж целия пост
# 1
Би трябвало да ти дойде, но не е задължително, много е индивидуално.
Аз бих се посъветвала с гинеколога си.
Виж целия пост
# 2
Ще дойде!
Ако си притеснена що не идеш при доки? Thinking
Виж целия пост
# 3
Би трябвало да ти дойде, но не е задължително, много е индивидуално.
Аз бих се посъветвала с гинеколога си.
Подкрепям.
Виж целия пост
# 4
И аз мисля, че е ивдивидуално. Консултирай се с лекаря си дали е нормално.
Виж целия пост
# 5
На мен ми дойде 2 месеца след като спрях да кърмя,но ми беше много нередовен- през месец ми идваше...Отидох на лекар и той ме успокои ,че е нормално
Ако се притесняваш -отиди на лекар
Виж целия пост
# 6
Гинекологът ще ти даде най-адекватния отговор Peace
Виж целия пост
# 7
Щом си направила и тест, значи ти остава да се конслтираш с док. Направи го за твое успокоение!
Виж целия пост
# 8
При всяка жена е индивидуално.Най-добре се посъветвай с  гинеколог.
Виж целия пост
# 9
При всяка жена е индивидуално.Най-добре се посъветвай с  гинеколог.
Така е Peace
Виж целия пост
# 10
Много ви благодаря за отговорите,момичета   bouquet!
Ще се обадя на гинеколожката си  Peace
Виж целия пост
# 11
много майки знам, които са забременели, докато кърмят!!надявам се, че знаеш, че това съждение"кърмата пази" е пълна бабина дивитиня!!!!така че - гинеколог!!!на мен ми дойде на 30-тия ден след раждането, а кърмех до 8-мия месец!! Peace
Виж целия пост
# 12
много майки знам, които са забременели, докато кърмят!!надявам се, че знаеш, че това съждение"кърмата пази" е пълна бабина дивитиня!!!!така че - гинеколог!!!на мен ми дойде на 30-тия ден след раждането, а кърмех до 8-мия месец!! Peace
По-горе съм писала,че си правих тест и е отрицателен  Peace!
Виж целия пост
# 13
Ще дойде, спокойно! Вземи си почини и не го мисли. Дай малко време на организма ти!  Hug
Виж целия пост
# 14
Аз не кърмя от 2 седмици и чакамммммм LaughingПък иначе от лентичката се вижда на колко сме и от колко време го няма PeaceАма аз съм сигурна че не съм бременна Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия