Ришки проход

  • 3 756
  • 8
Някои има ли информация дали Ришкия проход е ремониран и дали има дупки по посока петолъчката-Сунгурларе - Ришки проход или е по-добре да се мине през Карнобат?
Виж целия пост
# 1
До скоро беше в  окаяно състояние, не вярвам да са го ремонтирали (Ришкия проход имам предвид). Наши приятели, минавайки от там преди 2 години, си загубиха номера на колата от друсане по дупките.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Е, преди две години, че това не е никак доскоро  Grinning...

Последно пътувах преди Нова година -прохода беше асфалтиран, пътя към Лозарево -Сунгуларе още го работиха.

Тези дни мога да питам брат ми, той пътува често и ще ти кажа.
Виж целия пост
# 3
Благодаря НелиСА, и аз чух че са го оправили тъй като последно пътувах миналата година пролетта и наистина беше много зле.
Надявам се да са оправили и отсечката през Сунгурларе за да скъся малко пътя - пиши ако научиш нещо.  Peace
Виж целия пост
# 4
Е, преди две години, че това не е никак доскоро  Grinning...

Последно пътувах преди Нова година -прохода беше асфалтиран, пътя към Лозарево -Сунгуларе още го работиха.

Тези дни мога да питам брат ми, той пътува често и ще ти кажа.

 Laughing Случката е от преди две години, но други познати се оплакваха миналото лято, та за това отговарям.
Виж целия пост
# 5
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=100025.0
Виж целия пост
# 6
dorothy, все пак питам за актуалното състояние на прохода - старите теми не ми помагат особено
Виж целия пост
# 7
За Ришкия проход там Бейлес е отговорила, че е чисто нов – мисля че е едно и също, а не видях че ти си писала там съжалявам.
Виж целия пост
# 8
dorothy, bayleys отговори за Айтоския че е асфалтиран изцяло.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия