Много пишкане и памперс.

  • 1 044
  • 17
Здравейте на всички.Проблема ми е следният:
Бебо пие много вода и затова много пишка,но е винаги мокър до уши.Всеки ден и нощ сменям по сумати комплекти дрехи.Особено нощем като се събуди не го храня а му давам чайче,той заспива и след половин час се събужда защото е мокър целия.и с това преобличане той се разсънва и става една олелия................. #Crazy
Ползваме PAMPERS-№3,защото сега е 5500 а може и повече,а за №2 ми се струва че сме големи.
Просто памперса изпуска страшно много. #Cussing out
Коя марка да ползвам ще ми препоръчате,защото сега не сме нито за №2 нито за №3 на pampers.
Виж целия пост
# 1
Щом не ти харесват тези памперси смени ги.Пробвай с Либеро те имат ластиче отзад и това не позволява пропускане но винаги има изключение.
Пробвай няколко вида докато намерите подходящите за вас. Hug
Виж целия пост
# 2
polina-malina аз ползвах помперси на Хъджис, но последно време ги развалиха нещо. Сега сме на Либело и съм много доволна.
Виж целия пост
# 3
От както се е родила е на хъджис. Много съм доволна. От памперс много често беше мокра (бях взела 1 пакет за проба)
Виж целия пост
# 4
Смени памперсите, ако не си доволна.
Виж целия пост
# 5
Щом не ти харесват тези памперси смени ги.Пробвай с Либеро те имат ластиче отзад и това не позволява пропускане но винаги има изключение.
Пробвай няколко вида докато намерите подходящите за вас. Hug
Ами, май това е начинът.
Виж целия пост
# 6
на мен лично Памперс не ми правят проблеми, но защо не пробваш Молфикс- по- големи и казват не пропускат.
Виж целия пост
# 7
И на нас ни пропускат памперс, та затова пробвах Либеро и Хъджис, но ако Памперс основно пропускат отзад на гърба, то другите два вида са с ластик там и няма проблем, за сметка на това си мокри краката. Така, че просто пробвай докато намериш вашите пелени.
Виж целия пост
# 8
Ние бяхме по същия начин."Памперс" са скапана марка за мен. Аз ползвам "Либеро" и сега "инфекциите" са изключителна рядкост.
Виж целия пост
# 9
Смени марката Peace пробвай с други
Виж целия пост
# 10
Пробвай други марки пелени.
И ние сме били в същото положение...
Виж целия пост
# 11
Насочвай пишлето надолу в памперса. Вероятно в това е причината да се мокри. Не бих сменила Памперс с никакви други пелени  Wink
Виж целия пост
# 12
Насочвай пишлето надолу в памперса. Вероятно в това е причината да се мокри. Не бих сменила Памперс с никакви други пелени  Wink
Peace
Виж целия пост
# 13
Опитай с по-голям размер или смени марката
Виж целия пост
# 14
Az  probvah vsi4ki  newsm78- pampers, molfiks, hujis, kan bebe, nai evtinite koito sa na pazara -pipi - rezoltata e edin i sa6ti- PROPYSKAT #Crazy a hem naso4vam patkata nadoly  Thinking
Ve4e se primirih Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия