Бихте ли повярвали?

  • 2 819
  • 63
ако жена ви каже " нямам деца заради свекърва ми" т.е. лоша и гадна свекърва, обсебваща сина си и т.н.

Жената няма заболявания, та не е това причината.
Не питам от нездраво любопитство, просто мисля че е егоизъм, търсещ извинение, може и да греша де.
А, семейството е материално добре, та и парите не са проблем за отглеждането на дете.
Виж целия пост
# 1
не, не бих повярвала, изобщо
щом е толкова гадна свекървата, да се махне от нея, дори да се разведе, но да няма деца-това е оправдание  Naughty
Виж целия пост
# 2
А, не живеят заедно, дори не в един град.
Виж целия пост
# 3
Не, определено... това е някакво абсурдно оправдание.
Виж целия пост
# 4
А, не живеят заедно, дори не в един град.

Значи не може да мине и за оправдание.
Виж целия пост
# 5
А, не живеят заедно, дори не в един град.

Значи не може да мине и за оправдание.
определено
а теб всъщност защо те вълнува?
Виж целия пост
# 6
Не бих си и помисляла да се чудя дали да вярвам или не. Ако ми кажат такова нещо ми влиза през едното ушенце и излиза през другото..Не ме интересува общо взето някой дали си търси причина да няма деца или наистина има такава  Peace
Виж целия пост
# 7
 Не бих търсила обяснение от някой защо няма деца, така че най-вероятно няма да ми се налага да чувам такова.
 Ако все пак въпреки незаинтерасоваността ми ме осведомят, не бих го подлагала на анализ, едно "Ми добре, ОК" върши чудесна работа...
Виж целия пост
# 8
И на мен така ми намирисва, ама може да съм мнителна, та затва питах. А госпожата инак е добър човек, приятелка ми се води, то това не я задължава да ми каже "виж ся, егоист сам и не искам", деликатна и чувствителна е също, та затова допусках и възможност наистина причина да е свакървата, ама от друга страна, то тоз маj, и на него би му се искало, та за повече от 10 год. брак....литка ме нещо
Виж целия пост
# 9
Пък аз не бих и питала някой защо няма деца.Лично е.Едни не искат, други не могат......
Виж целия пост
# 10
Както казах, не питам от нездраво любопитство, нито особено се интересувам кой с кого и какво и колко, просто ми е интересна човешката психика, това е.
За протокола, не съм психолог-студент, минах този етап, също така и не пускам парцалки или както там се наричат базиците.
Извинявам се също, ако лат-кирилицата не го докарва като хората....
Виж целия пост
# 11
Аз не вярвам на това за свекървата. Тоест мисля, че семейството има проблем и затова нямат деца, а не заради лоши отношения със свекърва. 10 години са твърде много време и ако проблема е само в отношенията ми, то аз съм сигурна , че за 10 години са имали много благоприятни моменти и са опитали да имат бебе. Друг е въпроса дали могат и дали ще ти го разкажат  Tired
Виж целия пост
# 12
Ми то е все тая, дори и реферат на тази тема да пишеш.Психиката....някои хора се чудят как да се оправдават на подобни въпроси-съответно измислят безумни отговори, кво толкова.Не всеки афишира репродуктивните си проблеми така, макар и с близки хора.
Виж целия пост
# 13
Аз питам тук, нея не съм питала, сама ми каза, не ме е вълнувало, а и такива лични работи не питам по принцип
Виж целия пост
# 14
Може пък свекървата да има психическо заболяване и приятелката ти да се притеснява то да не се онаследи от евентуалните деца Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия