Имали среднощни колики?

  • 1 169
  • 10
Здравейте отново днес Grinning
От 20 дена нямаме нощно хранене.Къпеме се в 22.00 храниме се в 22.30 и заспива.И в 3 ч. се почва едно лудо въртене и гърчене,сумтене,ръмжене,пъхане на биберон в устата и плюене от негова страна.Заспива за 10 мин. и после пак и така до сутринта.А от 2 нощи вече и плаче с глас направо крещи.
Предполагам,че са колики ,но се чудя имали среднощни.Все съм чувала през деня плачат привечер плачат,вечер ама през ноща..... newsm78 #Crazy #Crazy #Crazy
Тази нощ спа върху корема ми и му беше добре и май така ще се продължи докато спрат тия колики. #Crazy
Виж целия пост
# 1
Защо сте махнали нощното хранене, не иска ли. Чувала съм, че след баня коликите са най-малко и бебчетата спят. А най-много били между 18 и 21 часа.
Виж целия пост
# 2
При беба имаше. Понякога към 3 часа започваше да се върти и пъшка. След около час заспиваше. Но това продължи само до 2 месец. След това не се събуждаше и така махнаме храненето в 3 часа.
Виж целия пост
# 3
Да не е гладно бебето ?

Моята мома си хапваше нощем до 3 или 4 месец Thinking

Ако са колики, спането корем върху корем е спасението. Ние бяхме с денонощни колики до 5 месец Tired Ако можеш си намери капки за колики, ще облекчат донякъде положението. В критични моменти (при нас се изразяваха в 3 часа непрекъснат рев) се качвахме на колата и обикаляхме докато заспи  ooooh!
Виж целия пост
# 4
Май сте гладни. Пробвай да дадеш папкане и виж колики ли са или глад. Ние не сме имали колики през нощта.
Виж целия пост
# 5
И аз мисля, че е по-скоро гладно детенце.
Но ако са колики, опитайте да сложите нещо топличко на коремче, нас ни успокоява-не че лекува, но му става малко по-лекичко на детенце. И аз го вземам да спи при нас ако е много разтроен нещо. Като се гушне при нас и се успокоява. Може да обича да спи по коремче, ние сме така, не е нужно да има колики, просто му е по-приятно така.
Виж целия пост
# 6
Ние имаме среднощни колики от няколко дни. Храня я два пъти през нощта и веднага след хранене започва екшъна - превива се, почервенява, реве. С баща й я друсаме на смени, обикновено това продължава около два часа, накрая грохва и заспива. Нищо не помага. Първо давахме саб симплекс, после еспумизан, пробваме и чайовете - бебезан, чай от копър, топля кърпи за коремчето. Досега ефект никакъв. Направо не знам до кога ще издържа. Спи спокойно само през деня, следобед. Лекарката ни се съмнява за АБМК и гастроезофагиален рефлукс. В момента съм на една безумна диета. Според мен надали бебето е гладно. Аз кърмя Ева и после тя уж заспива, за да се събуди след 10 минути и да реве и да се гърчи. Консултирай се с лекар, но не мисля, че е от глад.
Виж целия пост
# 7
Не може да има колики след такава дълга пауза от последното хранене. Детето е гладно.
Виж целия пост
# 8
 Най-вероятно е гладно. И при нас беше така - сега спи. Къпя я в 9:00. Яде в 1:00-1:30 и после в 6:00. През това време спи с малки изключения. Докато се научи обаче (1 седмица) бяхме като вас. Искрено ти съчувствам!!! Все пак има и среднощни колики според мен, понеже въпреки че спеше, се гърчеше и мрънкаше много жално - сега и това мина (да не чуе дявола Twisted Evil). Търпение и спане през деня! Peace
Виж целия пост
# 9
Ако не искаш да учиш бебо да яде нощес, след като сте спрели, защо не пробваш да дадеш чайче (дори и за колики), или водичка. Мойте се засищаха с подсладена вода, или сладък чай.
Виж целия пост
# 10
Гладно е детето!!! Не го мъчи, а му дай да папка  chef
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия