Моля ви, ориентирайте ме за един адрес!

  • 1 615
  • 15
Трябва да стигна до автокъща Капитолия на Околовръстното шосе. Проблемът е, че изобщо не мога да си представя поне горе-долу къде е.
Ще пътувам с 111 автобуса от Младост, посока Люлин. Ето какви упътвания ми дадоха: След разклона за с.Герман имало Баварска къща и Капитолия се намирала след нея...
 Praynig
Виж целия пост
# 1
 Срещу БНР и Биохимичния (май мубеше името)  е малко по-нагоре от Синьото.
Виж целия пост
# 2
Срещу БНР и Биохимичния (май мубеше името)  е малко по-нагоре от Синьото.
И аз за това се сещам, но е нещо друго явно, то е на Драган Цанков, не на Околовръстното  newsm78
Виж целия пост
# 3
На Околовръстното ми казаха и май сега зацепвам, че не е в посока Люлин, а баш в обратната...със селските рейсове...Нали Герман е някъде около Панчарево или поне в тази посока?
Виж целия пост
# 4
Мисля, че е към Горубляне.

А, към Панчарево е, ето
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=5e708780af807eef91721960587021 … 7&Map5_7.y=92
Виж целия пост
# 5
 Мога да ти пусна телефон на Капитолия на лични ако искаш, да ги питаш тях, щот те вярно, че имат няколко офиса/паркинга не знам как се води...
Виж целия пост
# 6
Село Герман е в посока, обратна на посоката към Люлин. Ако идваш от Младост, когато излизаш от Младост, трябва да тръгнеш наляво. Трябва да подминеш и Симеоновско шосе и след това е разклонът за Герман.
Виж целия пост
# 7
  Ей им в сайта адресите
Виж целия пост
# 8
Цък
Виж целия пост
# 9
Точно след разклона за Герман се пада автокъщата.Ако идваш от Младост, ти се пада от лявата страна.Има много камиони наредени.Няма как да я сбъркаш.
Виж целия пост
# 10

Мерси, аз тези ги намерих, но нищо няма за Околовръстното. А точно по телефона ме ориентираха с Баварската къща и Герман.

Значи горе-долу разбрах къде е, но остава въпроса с какво да стигна до там. Някакъв рейс, маршрутка?  ooooh!
Виж целия пост
# 11

Мерси, аз тези ги намерих, но нищо няма за Околовръстното. А точно по телефона ме ориентираха с Баварската къща и Герман.

Значи горе-долу разбрах къде е, но остава въпроса с какво да стигна до там. Някакъв рейс, маршрутка?  ooooh!

Всичките рейсове и маршрутки, дето отиват за Герман, стават.
42 маршрутката може би newsm78

42 Лозен, Герман, в.зона Враня, бул.Цариградско шосе, бул.Евлоги Георгиев, бул.Васил Левски, бул.Цар Освободител, бул. Цариградско шосе, бул. Сливница, Централна гара
Виж целия пост
# 12
Благодаря ти Бомбиния!  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 13
Ако мога и аз да помоля за помощ,някой да знае къде се намира детската градина към Американското посолство?
Виж целия пост
# 14
От Окръжна болница или ХМС-то - автобус 6 и парашутка 37.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия