За лютеницата

  • 9 875
  • 82
# 45
Ако е домашна - едросмляна, ако е купешка - ситно Thinking

Подкрепям  Peace
Иначе като марки харесвам Филикон, Дерони... Случва се и други марки да ми харесат, но не помня имена и видове. Laughing
Виж целия пост
# 46
Обичаме домашната лютеница на мама. Когато няма си вземаме от Била, едро смляна от витрината със салатките.Много е вкусна.
Виж целия пост
# 47
Домашна едросмляна, а от магазина купувам "Тодорка" - вкусна ми е, пък и пише, че не съдържа изкуствени оцветители и консерванти. Кой знае дали е вярно, но.................допада ми на вкус.
Виж целия пост
# 48
То е ясно, че всички предпочитаме домашната лютеница.  Sunglasses Въпроса ми беше за тази, която се продава по магазините
Виж целия пост
# 49
То е ясно, че всички предпочитаме домашната лютеница.  Sunglasses Въпроса ми беше за тази, която се продава по магазините

То аз така отговорих, а после си помислих,че вината е у мен и не съм разбрала правилно въпроса, защото въобще не споменах за лютеницата на мама... Но да си призная в последно време нещо не ям никаква лютеница... много киселини имам после....
Виж целия пост
# 50
Харесвам и едро и ситно смляна зависи от марката. На Марко е едро смляна и я харесвам, но на Дерони предпочитам ситно смляната.
Виж целия пост
# 51
Предпочитам домашна , но тъй като от отдавна вече не правим  купувам само едро смляната на Олинеза Naughty
Виж целия пост
# 52
и двата вида.
Виж целия пост
# 53
Като гледам анкетката, само аз съм дала глас, че не я харесвам  Embarassed
Виж целия пост
# 54
Щом е лютеница, не подбирам много. Обожавам я всякак! Само да не люти.
Виж целия пост
# 55
Аз предпочитам вкусната лютеница- без значение дали е едро или ситно смляна. Peace Правя домашна, но винаги не ни стига за цяла зима и купуваме и от магазина.
Виж целия пост
# 56
Предпочитам домашна , но тъй като  вече не правим  купувам само едро смляната на Олинеза .  :peace Тази година съм решила да си направя
Кажете някой правил ли е в машината? Как е на вкус и какво количество става.
Виж целия пост
# 57
Предпочитам едро смляна  Peace
За съжаление тук избора ми не е много голям и ям каквато има  Wink
Виж целия пост
# 58
Харесвам само домашната лютеница, едросмляна.

И аз.

И аз така  Peace Мисля, че имаше една на Дерони, доста вкусна, мммм   chef Отсега ми е в списъка  Crazy
Виж целия пост
# 59
Предпочитам ситно смляна или таз която мама правеше едно време,
ама сега вече не прави  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия