Към омъжените- носите ли брачната халка постоянно?

  • 12 776
  • 256
Повод да задам този въпрос ми даде съпруга ми. Той така ми се разсърди, като видя, че съм оставила халката си на тоалетката. А винаги го правя, когато чистя. Досега не беше забелязвал ли, какво ли, но изведнъж реагира много остро, цитирам : " Ти видяла ли си ме някога без халка?" И се нацупи като малко дете, обиди се, а аз останах в недоумение какво толкова съм направила. Споделете за вашите брачни халки.  Laughing
Виж целия пост
# 1
До скоро не я свалях НИКОГА, дори по време на бременността си, когато ми се подуха ръцете я преместих на лявата ръка, за да ми става, но от скоро пръстите ми взеха да се възпаляват нещо и когато не е в къщи съпруга ми я свалям  Embarassed и веднага я слагам пак, когато се прибере! Той като работи не я сваля, така че предполагам, че и на него няма да му стане приятно ако аз го правя! Naughty
Виж целия пост
# 2
Ами, аз не съм мъж, ма да си кажа...моят не я носи. Носеше я няколко /може би 2/ месеца и дотам. Даже се шегувам с него, че от тези 5 грама ще си направя гривна Mr. Green. Аз моята я носих повечко, но и на моят пръст излезе екзема и сега не я нося. Ама само на този пръст имам екзема newsm78.Нося още 10 пръстена и никога съм го нямала тоя проблем. Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
И двамата ги носим постоянно. Аз я бях махнала по време на бременността само.
Виж целия пост
# 4
Нося я постоянно.
Виж целия пост
# 5
На мене не ми върви с халките. newsm78 След като се оженихме, заминахме на воаяж в европа. Пътувахме със самолет. Още на първата вечер след престоя на халката на пръста ми, той се поду зверски. Само този пръст. На другите пръстени нищо им нямаше Confused , а този с халката посиня, отече, и няма вадене. Опитвахме с дружни усилия да я измъкнем, не става и не става. Направо пръста ми си отиваше  Cry. Спомням си, че отчаяни се добрахме до първия златар, който видяхме в барселона. Човекът се хвана за главата, като ми видя пръстчето Joy Успя обаче да я отреже с нещо като конец. След това веднага започна да ми промива пръста. Спаси ме. Аз май съм алергична към халки  Thinking
Виж целия пост
# 6
нося постоянно. мъж ми също
Виж целия пост
# 7
Нося я, но се случва да я сваля за нещо. После пак я слагам.
Такива скандали ми се струват странни.
Виж целия пост
# 8
И двамата не си ги носим. Само в началото първите 2-3 месеца, после си ги махнахме. Просто си направихме халките доста големи и те ни пречат. Никой не държи другият да си носи халката. Мисля ,че една халка не прави брака. Тя е просто символ  Peace
Виж целия пост
# 9
Ами носиме ги.. Ама аз имам друг проблем-искам да я нося, а ми е станала тооолкова широка! Shockedтрябва да я сваля, да не я загубя.. Уж съм с 6 кг отгоре (сравнение, когато ги поръчахме). Моя ми вика :"тамън ще ти правят повече комплименти Mr. Green" Като че сега не ми правят! Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Не, не става въпрос за скандал, в никакъв случай. Той просто се обиди и се нацупи като малко дете, разсърди се.
Виж целия пост
# 11
Носим я и двамата. Мисля, че всичко е въпрос на навик. Аз толкова съм свикнала с нея , че когато я сваля ми е някак странно. 
Виж целия пост
# 12
Да, съпругъг ми - също.
Виж целия пост
# 13
Изобщо не мога да я сваля.
Виж целия пост
# 14
Не. Бракувни сме от години, но халки не сме си правили. В 'ритуалното' ни зарадваха, че това не е задължителен атрибут  Sunglasses (обаче за шампанското и чашите настояха - без тях не можело  Shocked) и ние не сме си правили, защото бяхме сигурни, че и ден няма да ги носим - не търпим по ръцете си таквиз нещица  Rolling Eyes.  Аз мнооооооооооого рядко при някой повод за няколко часа да сложа пръстен... ама само толкова  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия