Застреляха ме на майтап!

  • 4 927
  • 63
Вярвате ли в максимата-На грешното място,в неподходящ момент!
Защото преди 12 год. аз се оказах на грешното място в неподходящ момент Sick!
       Отивам на у4илище!Пътувам с автобуса!А вътре гъ4,всеки ти диша във врата,настъпват те,кошмар! #Cussing out
Автобуса спира,лавина от у4еници се изсипва пред входа на у4илището!Всеки бърза да запали първата цигара със сутришното кафе в бар4ето на входа на у4илището!
Аз също Mr. Green!Някой ме зграб4ва през кръста толкова силно,4е немога да видя лицето му а само 4увам,,Парите или живота?" Crazy
Усетих,4е нещо твърдо е опряно в ребрата ми от ляво,но не съм си и помислила 4е е пистолет Shocked!
С моето 4увство за хумор отговарям,,Вземи ми живота,4е кинта нямам днес!"
4увам изтрел... ShockedА после вси4ко така ми се размазва,4е немога да фокусирам мом4ето което ме пита,,Ей...добре ли си?''
Да съм добре ли!? Close
Застреляха ме от упор с газов пистолет...и ме питам дали съм добре?
Ми не...не съм Twisted Evil!
Кървях...дойде бърза помощ!В болницата ми казаха 4е съм късметлийка Mr. Green!
Да си е... късмета аз!
Късмета ми е бил,4е ме улу4ва то4но в последното ляво ребро,на 2 мм. от меката тъкан!Казаха,4е ако е било 1 см по надолу..щяло да имам вътрешни разкъсвания,и не било сигурно как ще ме зашият...и щяло да се слу4и най-лошото!
Та така,още си нося белега Confused!
А мо4ето...незнаело 4е бил зареден,уплашено до смърт  Shocked!А аз бях близо до смъртта!
       
     А на вас,слу4вало ли ви се е някога да сте на грешното място в неподходящ момент?
Виж целия пост
# 1
Ти ме разби! Милата!  #Crazy
Ужас.... ooooh!
Виж целия пост
# 2
 Shocked
това някакъв майтап ли е?
Виж целия пост
# 3
Shocked
това някакъв майтап ли е?
Де да беше майтап Rolling Eyes!
Виж целия пост
# 4
Shocked
това някакъв майтап ли е?
Де да беше майтап Rolling Eyes!

съжалявам! Sad
Виж целия пост
# 5
Ужасяващо преживяване като във филм на ужасите.
Виж целия пост
# 6
Лоши неща винаги се случват, важното е , че си жива и здрава  Peace
Наистина гадно преживяване  Sad
Виж целия пост
# 7
Вярвате ли в максимата-На грешното място,в неподходящ момент!
Защото преди 12 год. аз се оказах на грешното място в неподходящ момент Sick!
       Отивам на у4илище!Пътувам с автобуса!А вътре гъ4,всеки ти диша във врата,настъпват те,кошмар! #Cussing out
Автобуса спира,лавина от у4еници се изсипва пред входа на у4илището!Всеки бърза да запали първата цигара със сутришното кафе в бар4ето на входа на у4илището!
Аз също Mr. Green!Някой ме зграб4ва през кръста толкова силно,4е немога да видя лицето му а само 4увам,,Парите или живота?" Crazy
Усетих,4е нещо твърдо е опряно в ребрата ми от ляво,но не съм си и помислила 4е е пистолет Shocked!
С моето 4увство за хумор отговарям,,Вземи ми живота,4е кинта нямам днес!"
4увам изтрел... ShockedА после вси4ко така ми се размазва,4е немога да фокусирам мом4ето което ме пита,,Ей...добре ли си?''
Да съм добре ли!? Close
Застреляха ме от упор с газов пистолет...и ме питам дали съм добре?
Ми не...не съм Twisted Evil!
Кървях...дойде бърза помощ!В болницата ми казаха 4е съм късметлийка Mr. Green!
Да си е... късмета аз!
Късмета ми е бил,4е ме улу4ва то4но в последното ляво ребро,на 2 мм. от меката тъкан!Казаха,4е ако е било 1 см по надолу..щяло да имам вътрешни разкъсвания,и не било сигурно как ще ме зашият...и щяло да се слу4и най-лошото!
Та така,още си нося белега Confused!
А мо4ето...незнаело 4е бил зареден,уплашено до смърт  Shocked!А аз бях близо до смъртта!
       
     А на вас,слу4вало ли ви се е някога да сте на грешното място в неподходящ момент?


поредната измислена ,от някой фантазьор ,тема..
Виж целия пост
# 8
Да... Thinkingвсеки ще си помисли,4е е измислена история!
За съжаление,нелепите слу4айности много от нас ги смятат за измислици!
Но те са 4аст от живота ни и ако някои от тях се слу4ат на нас...то тогава разбираме,4е живота ни е само един...,няма втори дубъл!И тогава гледаш с други о4и на живота!
Сграб4ваш го с две ръце и искаш да го изживееш истински!
Изживейте го и вие!  bouquet
 
 
Виж целия пост
# 9
Слу4ило се е на приятеля ми:10км преди въпросното място спират за по кафе и се скарват с братов4едка му/16 годиШно моми4е/ за мястото в колата.Спират ги за проверка и полицаят "по погреШка" пуска един откос от автомата.Моми4ето е мъртво.Приятелят ми живее втори живот,но и до сега/ве4е 11г/смята,4е е бил на погреШното място и 4е това е било предназна4ено за него....
Виж целия пост
# 10
Лоши неща винаги се случват, важното е , че си жива и здрава  Peace
Наистина гадно преживяване  Sad
Виж целия пост
# 11
Радвай се на живота всеги миг, не се знае кога ще е последния!!!
На мен не ми се е случвало..
Виж целия пост
# 12
Не ми се случвало и дано никога не се случи на мен и семейството ми!
Виж целия пост
# 13
Горката, ужас Shocked
Виж целия пост
# 14
И мен направо ме разби Shocked!ТОВА МОМЧЕ АКЪЛ ИМА ЛИ?
Тренирала съм спортна стрелба и от тогава от треньора съм запомнила едно правило!А то е-
ОРЪЖИЕ КЪМ ЧОВЕК НЕ СЕ НАСОЧВА,ДОРИ И ДА Е НАРИСУВАНО НА КАРТИНКА!!!
Какъв е този майтап бе???Добре ,че си се отървала!Да си жива и здрава и зло да те забрави!!!
Да ви кажа и аз един случай,който съм чувала да се разправя от очевидци.
Едно време по мутренските години едно момче играе с приятели на руска ролетка и си пръска мозъка пред очите на всички и на собствената си жена!Ужасно е!Пази Боже! Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия