Какво пее детето ми?

  • 2 990
  • 55
И така ,нова тема родила се  от спора относно слушането,одобряването и опазването на вашето дете от така наречения Поп фолк.Какъв е репертоара на  малъкия човек? newsm68
За сега ,дъщерята пее само детски песни на английски,щото ходи на такъв но за в бъдеще знам ли!
Виж целия пост
# 1
Не пее ли детски песни на български? newsm78
Виж целия пост
# 2
Казва стихотворения на български,пее български песни но рядко.
Виж целия пост
# 3
За сега пеем само детски песнички не разбира и не се заглежда в др. по ТВ.
Виж целия пост
# 4
Засега пее единствено "таралеж на кълКо" Laughing и танцува на "спи, зайче сиво" и няколко други детски песнички.
Виж целия пост
# 5
Засега пее единствено "таралеж на кълКо" Laughing


Joy Василена упорито повтаряше "кълбоК"
Пеят предимно детски песни пред мен. Обаче знаят и много от попфолк хитовете Crazy Странно ми е от къде, наистина. Ще прозвучи изтъркано, но те Планета не слушат у нас, а не съм засичала никога в градината да слушат нещо друго, освен детски песни.
Виж целия пост
# 6
Мойто дете пее Джъстин Тимбърлейк, Мадона, Нели Фуртадо и подобни... Все пак предпочита Джъстин  Laughing Не знае нито една детска песничка, обаче - казва, че не ги харесва  Crazy
Виж целия пост
# 7
От седмица насам пее ' Защоооо няма радоооост, за теееб и за мееенн' и се кикоти.
Иначе пее каквото научи в градината, няма чалги там, има акордеон. Peace
Виж целия пост
# 8
  Песнички за щъркели, "Аз съм детето на крайния квартааал" и "Уи лок ю", но само върху табуретка.
Виж целия пост
# 9
Като беше по-малка пееше всякакви български детски песнички.
Сега вече, понеже е кака Wink, репертоара й е предимно от руски и английски такива.
Обаче това, което ми е най-смешно е, че като я попитам кой пее по радиото задължително оговаря - Фреди (Queen)! Laughing
Виж целия пост
# 10
дай и музика и не я зака4ай! на 2.8 мес и пее вси4ко,рано проговори и запя с мощен глас вси4ко що 4уеше..детските песни ги знае вси4ките(вси4ките 15 сетинна които аз знам и и пея) на български,съответно на английски вси4ко що пеят в градината..дядото ни е у4ител по класи4еска китара и прекарва доста време с вну4ка си "по ноти"
знае и голяма 4аст от 4алгарските песни  Laughing
пее Слън4ице мооое как те обиии4ам.. на глория
както и отскоро повтаря защооо няма радост(от мюзик айдол)...
музиката и пеенето и се отдават и  харесват, и съм решила да поощрявам този и талант..  newsm78 пък да видим
важното е който пее зло не мислиии  Wink
Виж целия пост
# 11
Първата песен, която изпя беше "Мила моя мамо" - и двата куплета  Heart Eyes. После започна да пее и други български детски песнички, а сега е на вълна английски и по цял ден слушам "ABCD...", "Itsy Bitsy Spider" и подобни  Grinning
Виж целия пост
# 12
До сега, съм я чувала да пее само детски песнички  Grinning!
Виж целия пост
# 13
Пее детски песнички и някои от рекламите. Не съм я чула да тананика нито поп фолк, рок или друг стил, но пък се наслушах на песни за цветя, кокичета и котета. Че и мен кара да ги пея.  Grinning
Виж целия пост
# 14
   Моите пък големите много пееха,детски песнички,и аз мого съм им пяла...Но този дребният,нещо хич не харесва на мама виенето,и ми се кара като започна,а иначе танцува,като циганиетата,две ноти на кръст и той завъртял дупето...
   Но у нас чалга не се слуша,ние с мъжлето сме от старата рокерска генерация...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия