От колко часа е нощната тарифа?

  • 48 063
  • 17
От колко часа е нощната тарифа - през зимата започваше в 22.00 ч., но откакто смениха часа не съм сигурна в 22.00 ли започва или в 23.00ч.
Виж целия пост
# 1
Тарифа     
Месеци    Дневна    Нощна
януари, февруари и март                                           6:00-22:00    22:00-6:00
април, май, юни, юли, август, септември и октомври    7:00-23:00    23:00-7:00
ноември и декември                                                      6:00-22:00      22:00-6:00

Това е от сайта на Е.ОН. Не знам за другите дружества. Добре че ме подсети Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря.
Виж целия пост
# 3
Точно така е.Преди беше,като се смени часовника се сменя и тарифирането на тока.Сега е по месеци.
Виж целия пост
# 4
не знаех, че вече е по месеци! и аз благодаря
Виж целия пост
# 5
Точно така е.Преди беше,като се смени часовника се сменя и тарифирането на тока.Сега е по месеци.

Не е по месеци Laughing, времето винаги се сменя последната събота на март и октомври, тогава се сменя дефакто и тарифата, з-то не се превъртат часовниците в таблото.
Друг е въпросът те как са настроени.
На мои близки часовникът беше се самоизместил и нощното торифа им беше през деня Sunglasses
Виж целия пост
# 6
..............
На мои близки часовникът беше се самоизместил и нощното торифа им беше през деня Sunglasses
Еее, това е супер!
Виж целия пост
# 7
свекър ми се объркал човека и ходил да се разправя в Енергото защо часовникът е повреден и започва да отчита нощна тарифа в 17ч.  hahaha
Виж целия пост
# 8
свекър ми се объркал човека и ходил да се разправя в Енергото защо часовникът е повреден и започва да отчита нощна тарифа в 17ч.  hahaha

тююю, язък Simple Smile
Виж целия пост
# 9
..............
На мои близки часовникът беше се самоизместил и нощното торифа им беше през деня Sunglasses
Еее, това е супер!

Супер е, но ако знаеш! Питай моите родители как се изненадаха от сметката за ток - печка, бойлер и пералнята пускаха уж на нощна тарифа пък им дойде висока сметка.... късно разбраха те....
Виж целия пост
# 10
..............
На мои близки часовникът беше се самоизместил и нощното торифа им беше през деня Sunglasses
Еее, това е супер!

Супер е, но ако знаеш! Питай моите родители как се изненадаха от сметката за ток - печка, бойлер и пералнята пускаха уж на нощна тарифа пък им дойде висока сметка.... късно разбраха те....
Е, наистина жалко - мислиш си, че ще платиш по-малко, а пък.....  Hug
Виж целия пост
# 11

Супер е, но ако знаеш! Питай моите родители как се изненадаха от сметката за ток - печка, бойлер и пералнята пускаха уж на нощна тарифа пък им дойде висока сметка.... късно разбраха те....

в този вариант е кофти. Не съм съгласна обаче, че от това е висока сметката, з-то реално колкото и да съм се старала, нощните киловати винаги са 1/3, айде половината от дневните. Но никога не съм готвила нощем.
Виж целия пост
# 12
И сега последно след всички спорове - как стои въпроса с нощната тарифа  newsm78
Виж целия пост
# 13
И сега последно след всички спорове - как стои въпроса с нощната тарифа  newsm78
Според мен спор няма. Peace Тарифите са както mentolka ги е дала, зависи обаче, дали е верен часовника на самото табло. Ако показва 23ч, а реално е 20ч, значи тогава започва да отчита нощната тарифа.  Sunglasses
Виж целия пост
# 14
Valieta Благодаря и аз така си мислех   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия