пресни картофи

  • 5 985
  • 21
как ги приготвяте на мен задушени винаги ми стават разкашкани къде бъркам newsm78
Виж целия пост
# 1
слагам олио и малко вода и ползвам по-голяма тенджера. не разбърквам мого с лъжица, а разклащам тенджерата от време на време
Виж целия пост
# 2
Измивам ги, слагам ги в йена с малко вода, мазнина, сол, захлупвам или покривам с фолио и слагам във фурната.
Виж целия пост
# 3
Ей, тъкмо и аз щях да пускам тема за картофките.
   
   Кога се слагат чесъна и копъра?В началото на пърженето, или в края?
Виж целия пост
# 4

Непосредствено преди сервирането.
Виж целия пост
# 5
А дали щe станат по технологията "Златните картофки" на Leo newsm78
Виж целия пост
# 6

Непосредствено преди сервирането.
Благодаря Heart EyesСпести ни яденето на пържен копър и чесън Simple Smile
Виж целия пост
# 7
А дали щe станат по технологията "Златните картофки" на Leo newsm78
И аз точно това си помислих!Онзи ден ги правих с пресен лук и стана разкошно,повече ми хареса,отколкото със стария! PeaceА,ако е и с пресни картофки...сигурно ще е много добре!Ще видим!
Виж целия пост
# 8
Ако питаш конкретно за задушени (поне така си мисля аз  Rolling Eyes) слагам им малко вода, копър и др. подправки според вкуса и малко маргарин, на изключително бавен котлон - първа или втора степен... и въобще не бъркам именно за да не се разкашкват... Когато станат готови и поохладнеят малко, тогава ги разбърквам и не ми се разкашкват  Peace

Иначе другия вариант е печени на фурна с малко масло, вода и подправки, като слагам и фолио, което махам по някое време за да получа запичане отгоре със златист цвят и мисля, че стават доста добре  Peace
Виж целия пост
# 9
Задушавам ги на пара за 10 мин. и после ги овъргалям в масло.  Peace
Виж целия пост
# 10
Ей, тъкмо и аз щях да пускам тема за картофките.
   
   Кога се слагат чесъна и копъра?В началото на пърженето, или в края?

Аз слагам чесъна в началото,  а копъра - в края.
Виж целия пост
# 11
Ако питаш конкретно за задушени (поне така си мисля аз  Rolling Eyes) слагам им малко вода, копър и др. подправки според вкуса и малко маргарин, на изключително бавен котлон - първа или втора степен... и въобще не бъркам именно за да не се разкашкват... Когато станат готови и поохладнеят малко, тогава ги разбърквам и не ми се разкашкват  Peace

и аз ги правя така но ми загарят  newsm78
Виж целия пост
# 12
Ако питаш конкретно за задушени (поне така си мисля аз  Rolling Eyes) слагам им малко вода, копър и др. подправки според вкуса и малко маргарин, на изключително бавен котлон - първа или втора степен... и въобще не бъркам именно за да не се разкашкват... Когато станат готови и поохладнеят малко, тогава ги разбърквам и не ми се разкашкват  Peace

и аз ги правя така но ми загарят  newsm78

Пробвай в друга тенджера. И на мен преди ми  загаряха, но вече ги правя в един дълбок тефлонов тиган и няма проблеми.
Виж целия пост
# 13
По същия начин като Златните калтофки на Лео, само,че накрая вместо лук  слагам пресен копър и пресен чесън.И във по широк тиган или тенджера за да не се разкашкат, най-добре тефлонов.
Виж целия пост
# 14
По същия начин като Златните калтофки на Лео, само,че накрая вместо лук  слагам пресен копър и пресен чесън.И във по широк тиган или тенджера за да не се разкашкат, най-добре тефлонов.
И аз така ги правя  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия