вярвате ли на тези писма

  • 1 968
  • 44

Анкета

вярвяте ли на това

Опции:

Това писмо е обиколило света. Това е писмо на щастието, след прочитането му задължително трябва да ... ако ли не ...

и т.н.
Виж целия пост
# 1
Омръзнало ми е да ми пращат такива писма на  имейла,телефона,скайпа и др.
Вече не съм на 12 години и не се занимавам с тези неща!Вече дори спрях да им се дразня,просто ги трия и се приключва!
Виж целия пост
# 2
Като бях пубер, много се стрясках от подобни, защото се опасявах, че гаджето може да ме зареже. Пишех като смахната, а възлюбените ми пак ме зарязваха. Затова зарязах писането и се съсредоточих върху въпроса как да успея в живота, без да разнасям пощата.
Виж целия пост
# 3
Омръзнало ми е да ми пращат такива писма на  имейла,телефона,скайпа и др.
Вече не съм на 12 години и не се занимавам с тези неща!Вече дори спрях да им се дразня,просто ги трия и се приключва!
Peace
Виж целия пост
# 4
Не, категорично.
И мразя когато дори "възрастните" ми приятели понякога се изкушават и ми ги пращат.
Виж целия пост
# 5
След постването на това Писмо във Форума на Data.bg то беше изтрито и след 4 дена Модератора Който го беше изтрил почина от заушка, същото се случи и с Администратора на http://DMCA-removal-from-Google преди няколко дена, той вече е мъртъв защото се опита да разпостранява писмото срещу есемеси по 4лв парчето.
Мислете му, джедайци, да не ви Урисат илюминатите  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Не. Не си правя труда да ги чета - просто ги трия. Не помня и като малка да съм им обръщала внимание, но сега като ми напълнят пощата много ме дразнят - как може голям човек с такива тъпотии да се занимава  newsm78
Виж целия пост
# 7
... и се съсредоточих върху въпроса как да успея в живота, без да разнасям пощата.

 Mr. Green
Кефиш ма, макар че надали шти звънна.

След постването на това Писмо във Форума на Data.bg то беше изтрито и след 4 дена Модератора Който го беше изтрил почина от заушка, същото се случи и с Администратора на http://DMCA-removal-from-Google преди няколко дена, той вече е мъртъв защото се опита да разпостранява писмото срещу есемеси по 4лв парчето.
Мислете му, джедайци, да не ви Урисат илюминатите  Mr. Green
Ти ми дай 4 кинта за есемес, пък не ме мисли... кой кого ще Уриса с големия зелен меч, не е ясно  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Когато някой ми прати такова нещо, аз също му го връщам.  Mr. Green  Не го разпращам естествено на 15, 20 и тн. човека, но задължително на този, който ми го е пратил. Ей така, да му стане гадно.  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Тц. Скоро имах в пощата точно три такива.. 2-ма комшиии явно са пуснали и техните при мен  Joy

Ако са нямали кураж да ги изхвърлят  hahaha

Смачках ги и..право в кофата  smile3513
Виж целия пост
# 10
ама администраторът на арена наистина ли е .....?  #Crazy
Виж целия пост
# 11
Постоянно получавам такива, вече повечето текстове ги знам наизуст!!!
Аман от глупости!
Виж целия пост
# 12
Омръзнало ми е да ми пращат такива писма на  имейла,телефона,скайпа и др.
Вече не съм на 12 години и не се занимавам с тези неща!Вече дори спрях да им се дразня,просто ги трия и се приключва!
Подкрепям  Peace
 Изобщо не ги чета, направо ги изтривам.
Виж целия пост
# 13
ама администраторът на арена наистина ли е .....?  #Crazy
Не бил администраторът, а собственикът и не бил умрял в рамките на 4 часа, ами го били задържали ГДБОП за 4 часа и по 4 телевизии го били снимали после.
Виж целия пост
# 14
Пак се появи тая вълна,на мен същ онепрекъснато ми пращат по скайпа.Не обръщам внимание като едно време.... Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия