Много ли е тясна количката Пуки на Чиполино?

  • 811
  • 8
Моля Ви споделете опита си от тази количка? Притеснява ме, че четох , че става тясна.Ще раждам май месец и незнам дали до зимата няма да отеснее?
Виж целия пост
# 1
Тясна е, особено във вариант зимен кош. На нас ни е тясна вече, но малкия е доста едър. Предполагам че за едно средностатистическо бебенце ще му е ОК до 6 месец. После се обръща коша в летния му вариант. В него съм слагала баткото когато беше на 2 години и половина, беше му удобно много. При тоя вариант проблема е че коша е къс, като спи детенцето краката му стърчат много.
Но като цяло това е една супер удобна количка, маневрена, лека, функционална.
Виждала ли си количка Даяна на Кенгуро? Модела е абсолютно същия като Пуки, но според мен е една идея по-добра като качество и детайли. Пък и е по-евтина.
Виж целия пост
# 2
аз купих такава новия модел , не ми се струва тясна  newsm78, виждала съм много мами с такава,
Виж целия пост
# 3
Снаха ми е с такава. Малкия е едър и като го навлечът с много дрехи си му е бая тясничка. Но ако беше с размерите мая нямаше да има проблем Peace
Виж целия пост
# 4
Аз съм с Даяна на Кенгуру, наистина е 1:1 с Пуки, съседката пък е с Пуки и сме ги  сравнявали. Много сме доволни и двете, не са ни тесни, децата ни сега стават на година и още си ги ползваме. Така или иначе до шест месеца се ползва обърната към теб , понеже там не се коригира гръбчето, след това я обръщаш. Най-много ми харесва , че е лека и супер маневрена.
Виж целия пост
# 5
Искам да ви попитам за Пуки на Чиполина, дали са ви създавали проблем дръжките? Миналата седмица я купих и още същата вечер докато я разглеждахме се счупиха дръжките. Или е била дефектна или някой от присъстващите ги е натегнал (мислейки си, че се въртят) така и не разбрах. След няколко дни я смених за същата, защото много ми допада, но ме е страх да не се получи отново същия проблем.
Виж целия пост
# 6
Ползвах Пуки около 8- 9 месеца и не съм имала проблем с дръжките, всъщност това което се счупи беше механизма за сгъване. Иначе по темата не съм забелязала да е тясна, но на детето не му беше удобна в седнало положение, незнам защо, но ревеше като я сложех да седне, а в другата количка си седи съвсем спокойно, значи нещо не й е било удобно и другият минус е, че борда е много ниско и не можеше да се хване с ръчички за него. А краката никога не са й висяли, има една приставка, която се повдига точно с тази цел.
Виж целия пост
# 7
Да, на тази количка  вътрешният размер на коша е много по тясна в сравнение с другите колички.
Мак ингланд       -37 см                     (10.0 кг)

Чиполино Лола   - 33см                     (12.5 кг)

Бертони Имола   -30-31см                 (11.3 кг)

Джордани G4     - 31см           (около 10.0 кг)

Чиполино Пуки   - 27см           (нова  10,5 кг)
Виж целия пост
# 8
Харесах много Пуки новия модел, но вървеше със стол за кола -299лева
но тъй като нямахме кола ни предложиха Даяна на кенгуро.
Една и съща е но цената е 196лева без стол за кола.
За сега съм много доволна от нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия