На каква възраст бяха децата ви,когато ги пуснахте на ясли?

  • 1 734
  • 49

Анкета

На каква възраст бяха децата ви,когато ги пуснахте на ясли?

Опции:

Интересно ми е,защото баткото го пратих на 1г.9м.,а малката може би ще изпратя малко по-мъничка,но се колебая.
Виж целия пост
# 1
На година и един месец- малката, а каката не е ходила в ясла  Wink
Виж целия пост
# 2
Ние ще тръгваме на ясла на 1г и 4м.
Виж целия пост
# 3
Дъщеря ми беше на година и 5м.
Виж целия пост
# 4
Точно на 2 години.
Виж целия пост
# 5
на 1г4м я дадох, на 1г7м я спрях Mr. Green
Виж целия пост
# 6
на 1г4м я дадох, на 1г7м я спрях Mr. Green

Аз на и 5 я пуснах, на и 9 я спрях  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Живот и здраве Септември месец ще го пращам моя син-тогава ще е на 2г.
Виж целия пост
# 8
На година и пет месеца. Много добре се адаптира. 1 ден не е плакал въобще. На следващия вече се беше усетил за какво става ? и малко мрънка Simple Smile. Вече трета седмица ходи и няма проблеми. научи се да заспива сам, което си е направо върха, тъй като се приспивахме на ръце. ИЗобщо супер Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Щерката на 2г 8м, а дребният на 2г6м.
Виж целия пост
# 10
На 1 г. и 6 месеца, но се наложи да я спра, заради честите й боледувания. А сега много съжалявам, че я пуснах толкова малка там.
Ами пробвай, защо пък не..., ако не боледува с усложнения детото..... Пожелавам ви го Peace.
Виж целия пост
# 11
На 1 г. и 10 м. -адаптира се бързо, после и прехода към градината беше лесен.
Ако имам второ дете, верятно ще го пусна малко по-рано.
Виж целия пост
# 12
на 1 г 2 мес. трудно се адаптира, отне му почти 6 месеца да започне да свиква. по- скоро се примири милото... Cry
Виж целия пост
# 13
Сега тръгва на ясла-на 1г и 10мес.е Peace
Виж целия пост
# 14
Благодаря на всички за отговорите,виждам,че и по-мънички сте ги пращали,отколкото ще е моята на есен.Да не ми е съвестно,един вид...Баткото първия месец ми се тръшка и плака,после започна да ходи с желание,така и продължаваме.Идеята ми е да я пратя в неговата група и да походят поне 2 седмици заедно,преди той да отиде в градината,за да не е толкова голям шок за нея.Но се притеснявах дали няма да е прекалено рано,защото всички мои познати си гледат децата поне до 2 години,че и повече...та ме поуспокоихте един вид.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия