Тъп въпрос за 3/4 чорапки

  • 559
  • 4
Купих едни детски тричетвърти чорапки, ще в магазина ми се видяха подозително дълги, но вкъщи вече е облещих- ами те са с дължина като на дамските със силикон Shocked
Вие имате ли такива и как ги обувате на децата? Ластикът горе е широк, но пак ми се струва, че няма да е удобно, определено кончът не се обръща и се чудя какво да ги правя.

Може да ми се посмеете на тъпия въпрос Grinning
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми има 2 чифта до над коляното.Колкото и да не е стегнат ластика,след една разходка има белези по крачетата.Подвивам ги малко отгоре,колкото да слязат под коляното.Обувала съм ги в по-студено време,вместо чорапогащник.Като цяло не са удобни.
Виж целия пост
# 2
Дъщеря ми има 2 чифта до над коляното.Колкото и да не е стегнат ластика,след една разходка има белези по крачетата.Подвивам ги малко отгоре,колкото да слязат под коляното.Обувала съм ги в по-студено време,вместо чорапогащник.Като цяло не са удобни.

Мерси!
Заподозрях аз, че съм се минала Confused
Ще ги носим повити под коляното значи.
Виж целия пост
# 3
Не съм попадала на такива точно, но и нормалните 3/ 4 чорапи ги подвивам леко.
Виж целия пост
# 4
И аз се минах с едни такива чорапи. Няма да повторя. На Виктория хич не са й удобни и отказва да ги носи. А и ластикът се отпечатва на крачето на детето, тя се дърпа непрекъснато и вика "Мамо, крака"... Само дето изглеждат много хубави, а докато бяха сгънати в магазина въобще не можах да преценя колко са дълги.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия