Моля ви за подкрепа, ужасно съм притеснена

  • 4 725
  • 80
Става въпрос за татко ми. Уж му бяха открили скоро стенокардия, преди няколко дни влезе в болница за пълни изследвания, направиха му ехогарф, скенери, Доплер, коронарография вчера и всичко е супер. Няма стеснения, няма проблеми, няма стенокардия, няма заболяване на сърцето, всичко уж е супер, а тази сутрин припаднал в банята, ударил си главата, сега лежи. Пак са го изследвали, пак няма нищо. Защо тогава? На майната съм си, реве ми се, а не мога, заради малкия, не знам какво да мисля. Дали е станало от притеснение, от нервно напрежение, от успокоение даже? Напишете ми нещо, че ще се побъркам  Cry
Виж целия пост
# 1
Блонди, успокой се! Сигурно е случайно съвпадение! Случва се, едва ли е свръзано с проблемите му със сърцето.
Обаждай се по-честичко да ги чуваш и бъди по-оптимистична Hug
Виж целия пост
# 2
Скенер на главата правили ли са му? Невролог консултирал ли го е?
Виж целия пост
# 3
Съжалявам, мила Блонди. Дано всичко се оправи и да остане само лош спомен.
Може да е от напрежение.
То и да си до него, като се чувстваш безсилен е ужасно. Пък какво остава на толкова км
На колко години е?
Пращам ти подкрепа Hug
Виж целия пост
# 4
Блонди спокойно,с притеснение и нерви нищо няма да направиш,вредиш само на себе си.Знам,че ти е тежко и място не можеш да си намериш,чустваш се безсилна и това още повече те побърква.Бъди малко по-силна,макар че отстрани е лесно да се каже,не си мисли най-лошото.
Горе главата момиче,всичко ще се оправи Peace
Виж целия пост
# 5
Благодаря, момичета,   bouquet

Скенер и невролог не са правили. Не знам дали ще правят. Днес няма визитации, сигурно утре сутрин ще има някаква яснота. Дано всичко е наред, че ще откача. Толкова се радвах вчера...
Виж целия пост
# 6
Стискам палци всичко да е наред  Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Дано да е било нещо случайно, но все пак ако може да го консултирате с невролог няма да е лошо, за всеки случай.
Виж целия пост
# 8
Ще се моля за твоят татко  Hug
Моят също е зле, получи инсулт и вече трети месец лежи в болница неподвижен  Sad  Cry
Виж целия пост
# 9


Блонди- Hug Hug  bouquetСпокойно, може да се е притеснил човека, може кръвното за момент да му е паднало и за това така да е станало.Знам, че като си далеч е много кофти и се чувстваш безпомощна.Обаждай му се по-често и не се поддавай на лоши мисли.Дано скоро се оправят нещата.
Скенер на главата правили ли са му? Невролог консултирал ли го е?

Добре ще е да се направят такива изследвания.

Виж целия пост
# 10
Може кръвното да му се е сринало, особено, ако са сменяли лекарствата. В банята от топлата вода и на здрави хора става лошо понякога.
Ако още е в болницата, нямаш въобще повод да се безпокоиш толкова.
Стискам палци да се нормализират бързо нещата Peace
Виж целия пост
# 11
За невролог сигурно няма да е проблем, но вие за скенер знаете ли колко се чака? С месеци. От един припадък едва ли ще го вмъкнат в безкрайната листа от чакащи с много по-сериозно проблеми  Confused
Ако оживея и аз до утре, ще видим какво ще кажат. Дано да е от кръвно  Praynig Пие хапчета за сваляне на кръвното. В болница е, чакаме утре визитацията.
Виж целия пост
# 12
Изпращам ти цялата си позитивност, на която съм способна и ще си мисля за твоя татко!!!

Освен невролог да го види е хубаво също така и да му направят не само скенер, но и ЯМР /ядрено-магнитен резонанс/.

Аз имах подобен проблем /виеше ми се свят и припадах от изтощение/ преди време и се оказа след всички тези изследвания, че е на стресова основа и пренапрежение.

Сигурна съм, че не е от сърцето!!! Нека баща ти си подари малко повече спокойствие и си почива повече!

 Heart Eyes Не се притеснявай, макар че съм сигурна, че едва ли би могла да бъдеш спокойна при това положение, но мисли положително и всичко ще се оправи лека-полека!!!
Виж целия пост
# 13
Ако оживея и аз до утре, ще видим какво ще кажат. Дано да е от кръвно  Praynig Пие хапчета за сваляне на кръвното. В болница е, чакаме утре визитацията.

направо съм сигурна, че е от кръвното, питай дали са му сменяли терапията и се успокой.
Виж целия пост
# 14
Мерси, Кросич, дано е нещо подобно. Ясно, че аз от тук нищо не мога да препоРъчвам, съветвам и настоявам, дано в болницата са съвестни и всичко да проверят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия