възможно ли е това?

  • 802
  • 6
как да започна незнам.колкото и да се чудя вече реших да споделя.имам една приятелка която се занимава с доста странни нища.все говори за някакви клетви  магии родови проклятия и други разни.доскоро честно да си призная не вярвах ама все да ти се говори за такива неща взех да се съмнявам че има хора занимават се и с такива работи .като съм си внушила че ми се случват все лоши работи и като от година насам не ми върви а тя все опява имате магия .даите да разнищим този въпрос.възможно ли е това.някои ходил ли е да му развалят магия и в какво се състои ритуала.изобщо вярвате ли  че съществуват тези зли сили.и къде за бога да ходя да развалям въпросната магия естесвино ако има такава.
това не е първоаприлска шега.моля ви кажете как да постъпя.
Виж целия пост
# 1
Според мен е най-добре по далече да е човек от такива нИща  Thinking
Виж целия пост
# 2
Внушаваш си. И тя ти помага. Всеки преминава през лоши периоди. Можеш да отидеш в най-близката черква и да запалиш свещичка за здраве. Също така да помолиш отчето да те благослови. Можеш и да идеш при някоя циганка, която ще ти вземе парите, ще те наплаши още толкова и ще направи някой причудлив ритуал с конци, вода, яйце, пръст, карфички и още куп глупости.
Ти си решаваш. Аз не вярвам, че слова и предмети могат да ти повлияят нито злокобно, нито очистително.
Виж целия пост
# 3
прави сте по добре веднага на църква и без баячки и гледачки.мерси.
Виж целия пост
# 4
Значи, моят съвет не се различава от другите.
Стой настрана от хора, които вместо да те зареждат с положителна енергия, изсмукват твоята!
Другото, което може да направиш е, да си купиш 9 свещички от църквата и да ги палиш пред икона, в къщи, девет последователни дни, за здраве, за благоденствие...

Едно време, в къщите на нашите баби и дядовци е имало кандилца, които постоянно са горели...
Успокой се!!!
Всичко е от главите ни...
Виж целия пост
# 5
 
Значи, моят съвет не се различава от другите.
Стой настрана от хора, които вместо да те зареждат с положителна енергия, изсмукват твоята!
Другото, което може да направиш е, да си купиш 9 свещички от църквата и да ги палиш пред икона, в къщи, девет последователни дни, за здраве, за благоденствие...

Едно време, в къщите на нашите баби и дядовци е имало кандилца, които постоянно са горели...
Успокой се!!!
Всичко е от главите ни...

Вярвай й, тя знае  bowuu

А, между другото- кандило си имаме и в нашата къща, което не гори постоянно, а само на празници. Peace
Наистита- всичко е в главата  Wink
Виж целия пост
# 6
Не се връзвай. На много хора не им върви - просто зависи от гледната им точка за живота и на какво държат най-много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия