Как си закрепвате слушалката на хендсфриито в ухото?

  • 3 252
  • 15
На мен нещо не ми стои, малка ми е дупката ли, направо пада и не ми е удобно!
Продават ли се с по-малки слушалки?
Виж целия пост
# 1
и на мен не ми седи и пада. Винаги много съм се ядосвала, а един съученик ме скъсваше от бъзик.
 Не ми е кат' на другите хора ухото.

Купи си Bluetooth.
Виж целия пост
# 2
Моето хендсфри има три мембранки - голяма, средна и малка...малката ми е екстра (не, че го ползвам) Simple Smile
Виж целия пост
# 3
На мен никакви слушалки, които влизат в ухото, не ми стават. Падат ми. Само големи ползвам за целта(в къщи за слушане на музика, обаче..не върви навсякъде да ги ползваш  Crazy)
Виж целия пост
# 4
 Simple Smile   Joy
Ха ха значи не съм само аз с малки уши, направо се депресирам като гледам младежите всички вървят по улиците и по нещо им виси от ушите, а аз като пробвах едно хендсфрии и то не стои!
Благодаря за отговорите!
Виж целия пост
# 5
да те доуспокоя, моите уши се разраняват зверски от тия сулшалки...кървят, болят...абе, не е лесно  Laughing
Виж целия пост
# 6
 Laughing Laughing
много готина тема ... на мен даже в едното ухо ми е ОК, а в другото ме дразни все едно  ми по малка дупката и ме боли даже хахахаха, ми не знам как се закрепва ама падат! абе кофти си е хендсфрито о тва е!
Виж целия пост
# 7
защо не си вземеш от тези, които са като слушалчица и се закачат за задната част на ухото.
Виж целия пост
# 8
Препоръчвам секундно лепило. Става за всякакви уши (дори и клепнали). Почистете внимателно ухото с тампон (ако памука става кафяв - повече тампони... трябва да остане бял). Намажете тутурутката с Каникулит. Пъхнете. Изчакайте три секунди да подейства лепилото. Сега вече приличате на човек, а не на селянин с обикновен телефон...
Виж целия пост
# 9
Ха ха ха!  Joy  Joy
100jan, sигурна съм, че си го пробвал, много убедително ми описваш процедурата!
Ще изчакам обаче и за други подобни "интересни" предложения!  Grinning
Виж целия пост
# 10
И на мен ми пада и за да чувам трябва да я държа с ръка, което я прави безсмислена. Вчера си поръчах Bluetooth. Crossing Arms
Виж целия пост
# 11
Разбира се по познатият по цял свят метод-с кламерче.
Може и цветно./кламерчето/ Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Като залепне за ушната кал и няма проблем... hahaha
Виж целия пост
# 13
Като залепне за ушната кал и няма проблем... hahaha

Какъв е изводът- Забога, не си чистете ушите!  Joy
Виж целия пост
# 14
И на мен ми падат  слушалките Crazy за това съм с Bluethooth
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия