Цифров фотоапарат

  • 3 236
  • 50
Момичета, решила съм да си сменям цифровия апарат. В момента сме с Минолта, прави страхотни снимки, но е вече старичък.
Дайте ми идея за нещо хубаво за любителски снимки.
Виж целия пост
# 1
Канон Пауър Шот А 630 Simple Smile
Виж целия пост
# 2
нещо цена, ала бала?
ixus серията на канон са супер

ето този ми харесва на мен

http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=2&cat … nal#slides-pane-1

Виж целия пост
# 3
нещо цена, ала бала?
ixus серията на канон са супер

ето този ми харесва на мен

http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=2&cat … nal#slides-pane-1


Цена до 750 -800 лв.
Виж целия пост
# 4
За Sony съм  Peace

http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=2&pro … nal#slides-pane-0

Виж целия пост
# 5
и аз съм за Sony   Grinning Grinning Grinning
Ако искаш да правиш и клипчета, гледай какви ограничения имат различните модели и марки
Виж целия пост
# 6
Мацка, от 3 години работя във фото ателие и моето мнение е че марките фотоапарати са 4. Канон, Никон, Олимпус и всички останали. Не точно в този ред. Просто някои параметри на едните са по-добри, за сметка на други.
Иксус серията на Канон е много добра. Също и новата серия Мю на Олимпус.
Виж целия пост
# 7
Мацка, от 3 години работя във фото ателие и моето мнение е че марките фотоапарати са 4. Канон, Никон, Олимпус и всички останали. Не точно в този ред. Просто някои параметри на едните са по-добри, за сметка на други.
Иксус серията на Канон е много добра. Също и новата серия Мю на Олимпус.
Аз съм с Олимпус и съм много доволна.  Peace
Виж целия пост
# 8
За мен съществуват само Канон  Peace /още повече като сравнявам снимки от моя канон и други фотоапарати/
Виж целия пост
# 9
SONY
Виж целия пост
# 10
Олимпус PeaceМомчето в магазина ми обясни,че Сони са специализирани в телевизори,компютри.и т.н-какво ли не-а Олимпус-основно във фотоапарати,затова се предполага че техните фотоапарати са по-добри.
Виж целия пост
# 11
Sony!
Виж целия пост
# 12
Олимпус PeaceМомчето в магазина ми обясни,че Сони са специализирани в телевизори,компютри.и т.н-какво ли не-а Олимпус-основно във фотоапарати,затова се предполага че техните фотоапарати са по-добри.

С тази разлика, че оптиката на новите модели на SONY е Carl Zeiss.  А гореспоменатите "велики" марки залагат на името и това ги продава. Не се влагат много средства за нови разработки искам да кажа. Бълват модели само с по-нов дизайн и народа си казва: " е даааааааа, ама Олимпус или Кодак си е друго..........."
Бас държа, че момчето в магазина е търг. представител на Олимпус.

Аз съм със SONY DSC-W5 и съм доволна.
Виж целия пост
# 13
Понеже някой по-горе спомена, имаме Канон Пауършот А520. Качество на снимките - невероятно! Който не е видял, снимките, само той не ги е харесал. Сравнително лесен за управление, не е тежък, но има 2 недостатъка - много е бавен, ако използваш автоматичната функция - дето сам се фокусира и наглася настройките - от натискането на копчето до снимането минава време и не можеш да правиш бързи снимки. Другият недостатък - развали се на 14-ия месец от покупката и поправката струваше малко по-малко от половината цена. Може и ние да сме кофти късметлии, но екранът замръзна, докато превъртах копчето за настройките и дотам беше. Успях да го рестартирам през компютъра, но след кратко време отново умря.  newsm78
Виж целия пост
# 14
Ми една приятелка дето има Сони и ги разбира фотоапаратите-такова е и завършила, каза че добре съм направила и не съм взела Сони-пък съм и на мнението на момичето по-горе-Олимпус,Канон,Никон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия