за памперсите

  • 1 785
  • 49
здравейте Марти е на осем месеца и около 8500кг.от две седмици насам всяка сутрин се буди буквално опишкан до ушите.ползваме pampers размер 4.вечер памперса не го сменям и пие много течности дали е от това....а ако мина на следващия размер....или да сменя марката....  newsm78та каква полза от памперса ако всяка сутрин ще е мокър питам аз.... #Cussing out #2gunfire
Виж целия пост
# 1
Йоанна е на 5 месеца и е 8,500 кг. и вече сме на 4+. С 4+ не сме имали проблем до сега. Освен това, пиенето вечер на много течности си казва думата. Бебе Йо не пие течности вечер и сутрин памперса й е сух (почти). Пробвай да купиш няколко от по-големия номер и ако и той пропуска - смени марката. Много майки са доволни от Кан- бебе и от Либеро. Сега разнообразие да искаш. Peace
Виж целия пост
# 2
при момченцата май този проблем е по-голям.аз купувам два вида памперси-канбебе за през деня и либеро за през ноща и когато излизаме на по-дълга разходка Peace
Виж целия пост
# 3
  Аз съм доволна от Кан бебе-пробвай с тях Peace
Виж целия пост
# 4
Синът ми е на 6 месеца и на последната консултация беше 8550. Все още му слагам Pampers 3 и никога не се е подмокрял.
Виж целия пост
# 5
Пробвай с Либеро или Хъджис, те имат ластици на кръстчето и до сега не са ми пропускали в тази посока, за разлика от Памперс. За сметка на това веднъж ми се случи да пуснат от към крачетата. Кан бебе не съм ползвала, но съм чувала само добри отзиви. За размера не знам 8500 си е точно за 4-ка, но пък може да опиташ с 4+.
Виж целия пост
# 6
Моята дьщеря сьщо пие много течности и затова през ноща и слагам по-голям размер/следващият номер/.Правя го от доста време и не сьм имала проблем.ОПИТАЙ!
Виж целия пост
# 7
Или вземи следващия размер(4+) или пробвай да смениш марката.
Виж целия пост
# 8
Най-добре смени марката Peace
Виж целия пост
# 9
време ви е за следващия размер
Виж целия пост
# 10
пробвай с либеро- нито един път не сме имали пропуснал памперс. А и размерите си отговарят много точно.
Виж целия пост
# 11
  Аз съм доволна от Кан бебе-пробвай с тях Peace
И аз. Смених Памперс преди около месец, защото пропускаше акито отдолу на крачолчето. smile3515 Кан бебе са  newsm10
Виж целия пост
# 12
  Аз съм доволна от Кан бебе-пробвай с тях Peace
Peace И аз.
Виж целия пост
# 13
Моето хулиганче на 6 м беше 8,500 и е на 4-памперси, всяка сутрин го преобличам, защото е подгизнал. Но вече свикнах...  Wink. Просто памперса не издържа, а нощо време не ставаме и не го преобувам.  Hug Не зная дали при момиченцата проблема не съществува, но това не е болка за умиране.   Wink
Виж целия пост
# 14
В началото взимах на "Pampers".Но попаднах на фалшива партида.Оттогава ползваме само "Libero".Пробвай друга марка или следващият номер на "Рampers".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия