Болка при пишкане и температура?

  • 1 101
  • 10
Възможно ли е да има връзка меду двете? Синът ми е с висока Т, нещо като ангина/сливиците му са огромни Shocked/  и конюнктивит от събота. От вчера започнахме лечение. Свалям температурата с нурофен, но нощем усещам, че е доста топъл. Тази сутрин се оплака, че го боли като пишка. Възможно ли е да го е опарила горещата урина от температурата през нощта newsm78 Притесних се...Ще изчакам на обяд, сега вече няма Т, ако при следващото пишкане пак се оплаче, пак ще ходим на лекар Tired
Виж целия пост
# 1
Идете на лекар - болка при пишкане може да е уроинфекция. Ако не пиете антибиотик в момента, можеш утре сутрин да дадете за изследване стерилна урина. Възможно е тази висока температура да не е от гърлото всъщност. Погледни му пишлето и еко е зачервено - кажете това на лекаря.
Виж целия пост
# 2
Възможно ли е да има връзка меду двете? Синът ми е с висока Т, нещо като ангина/сливиците му са огромни Shocked/  и конюнктивит от събота. От вчера започнахме лечение. Свалям температурата с нурофен, но нощем усещам, че е доста топъл. Тази сутрин се оплака, че го боли като пишка. Възможно ли е да го е опарила горещата урина от температурата през нощта newsm78 Притесних се...Ще изчакам на обяд, сега вече няма Т, ако при следващото пишкане пак се оплаче, пак ще ходим на лекар Tired
PeaceНапълно възможно е да е уроинфекция.Пуснете кръв и урина за изследване. Не е лошо и да го погледнат на ехограф, като отидете на лекар.
Виж целия пост
# 3
Възможно ли е да има връзка меду двете? Синът ми е с висока Т, нещо като ангина/сливиците му са огромни Shocked/  и конюнктивит от събота. От вчера започнахме лечение. Свалям температурата с нурофен, но нощем усещам, че е доста топъл. Тази сутрин се оплака, че го боли като пишка. Възможно ли е да го е опарила горещата урина от температурата през нощта newsm78 Притесних се...Ще изчакам на обяд, сега вече няма Т, ако при следващото пишкане пак се оплаче, пак ще ходим на лекар Tired
И моят син имаше такъв проблем,оказа се че от недоизлекувана  настинка са се получили бактерии в урината.Непременно го заведи на лекар!
Виж целия пост
# 4
Задължително идете на лекар, защото уроинфекциите често се получават след първоначална ангина! Така ни каза нашият лекар.
Виж целия пост
# 5
След една настинка и ние с малкия имахме такъв проблем.Оказа се пиелонефрит.Бъхме 1 седмица в болницата.Но ако направиш на време изследвания,може да се лекувате и у дома.Но пак на антибиотик.
Виж целия пост
# 6
belinda, как сте? Какво стана?
Виж целия пост
# 7
Белинда,  давай му много течности ...
Виж целия пост
# 8
Майчинският ми инстинкт не ме подведе Simple Smile Няма уроинфекция, от температурата е било. Повече така и не се оплака. За сметка на това ангината стана бронхит Confused
Виж целия пост
# 9
Стига бе! #Cussing out
То все е така - ако не е едно, ще е друго  Tired
Виж целия пост
# 10
Стига бе! #Cussing out
То все е така - ако не е едно, ще е друго  Tired

Бързо оздравяване! newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия