Детски клуб Барбарони за рожден ден - имате ли лични впечатления ?

  • 830
  • 14
Момичета , много ви моля  Praynig споделете ми впечатления ... Близо ми е този клуб , на първо гледане ми се видя що - годе приличен  и просторен ... Хареса ми това , че за родителите има отделна зала и помещението с играчките е доста голямо ...  Grinning Но не знам ... Иска ми се да чуя и мнения на хора , които са празнували там !
Четох доста негативни мнения за новият Барбарони в Бъкстон ... кажете ми за този в Брезите ?
Виж целия пост
# 1
През октомври бяхме на рожден ден там.Беше точно след ремонта и даже снимаха партито за реклама.Аз съм доволна.Мишо тъкмо беше тръгнал на ясла и много плачеше.Въпреки,че не беше рожденник му обърнаха подобаващо внимание и го успокоиха доста бързо.Персонала беше много любезен с всички и осигуриха на децата незабравим купон!За мен това е най-важно - на мъниците да им е добре и да се забавляват,а колкото до обстановката - ти си я видяла.
Виж целия пост
# 2
И ние сме ходили на рож. ден в този който е на бул. България , незнам кой квартал се води  и не беше никак лошо. Лично аз останах много доволна . Всички деца много се забавляваха и мисля , че на всички обърнаха нужното внимание.
Виж целия пост
# 3
Аз пък съм доволна от Барбарони-2, който е в Бъкстон.
Всичко, което бяхме поръчали беше навреме подредено, сложено, каките бяха организирани, единствено заблежка имах, бях наела клоун и фея, уж да ги занимават, та те не се престараха много - бяха вде каки преоблечени, но то там друг вариант за анимация няма, може само аниматорки да наемеш, сигурно ще са същите каки, ама немаскирани Laughing
Иначе беше Ок всичко, препоръчвам.
Виж целия пост
# 4
В събота бяхме на рожден ден в "Белите брези".Много съм доволна и децата добре се забавляваха.
Виж целия пост
# 5
Ох ... благодаря ви много  Hug
Аз ще отида да видя и Барбарони 2 , също ми е близо , но този в Брезите ( на бул. България ) ми се видя доста просторен  Grinning ...
Виж целия пост
# 6
И от двата съм много доволна. Преди по-малко от месец бяхме за пореден път в този в "Брезите" за РД на дъщеря ми.
Различни са 2-та като тип, зависи какво искаш.
Аз ценя много това, че и при двата виждаме децата и си преживяваме празника с тях. За нас и по-голямата част от компанията ни това е важно Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Празнувахме 2 РД в Барбарони 2 - много съм доволна  Peace
Еднопространствено светло помещение  Peace, което за мен беше предимство  Grinning
Виж целия пост
# 8
Двата последни рождени дни на дъщеря ми празнувахме там.Единия беше в Барбарони  в "Бели брези",другия в Барбарони 2.Определено съм по-доволна от Белите брези.
Виж целия пост
# 9
Оставих капаро днес за нашият рожден ден , в този на Белите брези  Hug
Мисля , че направих добър избор  Peace

А от тортите на Лагуна доволни ли сте ?
На такава съм се спряла ...
Виж целия пост
# 10
Иска ли питане!Тортите им са супер!У дома всички сме големи фенове!Очертава се "Вкусен" Рожден ден!
Виж целия пост
# 11
Ще си прекарате чудесно.И тортите са супер. Grinning
Виж целия пост
# 12
Били сме там на рожден ден, много ми хареса всичко. Миналата година го бяхме резервирали за рождения ден на Мартин, но младежът се разболя от бронхит и отменихме празненството. Никакво цупене нямаше от страна на персонала, приеха фактите с разбиране, върнаха ни всичко, що бяхме капарирали без 10 лв., два дни преди събитието.
 Simple Smile
Според мен е най - удачния избор от всички клубове, в които сме били (щом сме го избрали, при положение, че живеем в Младост ...  Peace)
Виж целия пост
# 13
Ние празнувахме първия рожден ден на Светльо в Барбарони Бели брези,аз останах доволна въпреки че тогава все още не беше направен ремон изаведението бешепо тяхно.
А тортите на Лагуна са страхотни,тази година взехме от там с Телетъбисите и мъниците пощуряха:)
Виж целия пост
# 14
Две поредни години празнуваме РД на Гери точно в това в Бели Брези. Доволна съм Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия