Помощ! Разширени вени при бременност!

  • 11 514
  • 24
Здравейте, бъдещи и по - скоро настоящи майчета   bouquet

Бременна съм в седми месец и от 2 се сдобих с една огромна разширена вена, както и няколко места със спукани капиляри на същия крак. Досега не ме притесняваше, но последните дни взе много бързо да се уголемява и кракът ми почти се схваща вечер...

Ако някой е имал или има подобен проблем, ще се радвам да сподели някакво разрешение  Peace


Благодаря предварително!!
Виж целия пост
# 1
За схващането и моите се схващаха, чак съм будила мъжа ми да ме разтрива, много боли да му се не види  ooooh!
За разширените вени, ами имам само един капиляр пукнат,ама не се разширявал, според мен кажи на доктора, които ти следи консултациите  Peace
Виж целия пост
# 2
За схващането и моите се схващаха, чак съм будила мъжа ми да ме разтрива, много боли да му се не види  ooooh!
За разширените вени, ами имам само един капиляр пукнат,ама не се разширявал, според мен кажи на доктора, които ти следи консултациите  Peace

Цял ден звънкам, но все още не съм я открила.. Предполагам, че има някакво мазило, но... Мерси все пак
Виж целия пост
# 3
И моите крака се схващат, особена през последния месец по време на сън, но разширени вени все още нямам. На майка са и се появили от раждането, та се притеснявам да не цъфна и аз с такива, че май и те като стриите (с които вече се сдобих), не се лекуват.  newsm17
Виж целия пост
# 4
Разширените вени са си до ...
Ако се появяват - няма оттърване. Незнам дали операция може да ги оправи по принцип. Сега ще търся някакво мазило аз...  Peace
Виж целия пост
# 5
Моите крака се схващаха от коляното надолу в 7-8 месец, предимно вечер. Чувала съм, че се дължи на недостатъчно магнезий в организма.
Все още нямам разширени вени и се надявам да ме подминат Praynig
Виж целия пост
# 6
Да, имам разширени вени от бременостите си, които, за съжаление още си стоят  Sad Спукани капиляри също имам  Sad
След раждането ще спре схващането на краката, но вени се лекуват само оперативно, доколкото знам  Thinking
Виж целия пост
# 7
mylenka, a поне има ли разлика в размера на разширените вени тогава и сега?  newsm78 Не са ли се поуспокоили малко?

Гигилче, това за магнезият май пак ме праща при лекарката... Confused Но днес така и не успях да се свържа с нея. Ако схващането минава с магнезий  Peace
Виж целия пост
# 8
mylenka, a поне има ли разлика в размера на разширените вени тогава и сега?  newsm78 Не са ли се поуспокоили малко?
....

Ще те разочаровам, ама- НЕ, същите са си  Crossing Arms
 
Виж целия пост
# 9
mylenka, a поне има ли разлика в размера на разширените вени тогава и сега?  newsm78 Не са ли се поуспокоили малко?
....

Ще те разочаровам, ама- НЕ, същите са си  Crossing Arms
 

УЖАС  Sick
Виж целия пост
# 10
Детринокс ми се върти в главата, и мисля че така се казваше лекарството за разширени вени,но питай пак педито си. Лиотон 1000 гел също става.
Виж целия пост
# 11
Да, имам разширени вени от бременостите си, които, за съжаление още си стоят  Sad Спукани капиляри също имам  Sad
След раждането ще спре схващането на краката, но вени се лекуват само оперативно, доколкото знам  Thinking

 Peace
И аз съм така. Краката са ми като географски атлас от тия капиляри, а вената взе и да ме наболява след раждането.   bouquet
Виж целия пост
# 12
Детринокс ми се върти в главата, и мисля че така се казваше лекарството за разширени вени,но питай пак педито си. Лиотон 1000 гел също става.

Ще проверя  - мерси  Peace
Виж целия пост
# 13
аз си имам от всичко  Grinning  Бях се консултирала със съдов и за съжаление нищо не може да се направи по време на бременност,след това оперативно!
Виж целия пост
# 14
аз си имам от всичко  Grinning  Бях се консултирала със съдов и за съжаление нищо не може да се направи по време на бременност,след това оперативно!

Дори мазане?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия