Моля за съвет

  • 876
  • 9
Вече почти година безуспешно правим бебе...
Мисля си, че е време да предприемем по-сериозни мерки, т.е. - да тръгнем по доктори. /Колкото и да не ни се иска.../
Не зная обаче в каква последователност на какви прегледи трябва да се подложим със съпруга ми.
Тук трябва да отбележа, че преди няколко месеца той си прави изследване на спермата и уж всичко беше наред. Но във форума пробетох, че такова изследване трябвало да се прави само в клиника по стерилитет... Това означава ли, че нашето изследване не е достоверно???
Много съм объркана.
Моля, помогнете ми да взема решение - какво е най-правилно да направим...
Виж целия пост
# 1
Утро, така е - достоверна спермограма се прави в клиника по стерилитет. Оттук нататък:
1. Спермограма
2. Хормони
3. Фоликуметрия
4. Тест за проходимост на тръбите
Успех!
Виж целия пост
# 2
ами първо спермограма в клиника по стерилитет, после хормони (естрадиол, пролактин, прогестерон, ЛХ, ФСХ) ако съм иzпуснала някои моля да допълните, фоликуметрия. Ама като отидите на лекар тои 6те каже. Това е наи важното според мен. Успех   bouquet
Виж целия пост
# 3
Аз бих ги степенувала така:
1.Спермограма
2.Хормони
3.Фоликуметрия

Това е основното.
Виж целия пост
# 4
Не се  чуди какво да правиш просто се поинтересувай за добър лекар и действайте.
УСПЕХ
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 5
Според мен наистина е по-добре да се ориентираш за клиника по стерилитет за да ти посочат най-правилно от къде да започнете и реда на изследванеята,ще спестиш нерви от личен опит го знам.
Виж целия пост
# 6
 Peace
Виж целия пост
# 7
Според мен наистина е по-добре да се ориентираш за клиника по стерилитет за да ти посочат най-правилно от къде да започнете и реда на изследванеята,ще спестиш нерви от личен опит го знам.

Покрепям напълно този съвет Peace
Виж целия пост
# 8
Посети тоzи сайт www.zachatie.org  Peace
Виж целия пост
# 9
Защо не погледнеш и в Проблемното. Не е толкова лошо? Аз получих помощ именно там и сега растем  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия