пролетен шопинг в италия

  • 18 865
  • 40
стана ясно, че сме много тези дето ще посетим италия тази година Peace

аз вече си организирах хотела и колата, започвам да набелязвам магазини.  Mr. Green

та, къде ще или сте ходили вие? нека обменим идеи и опит за магазините на ботуша Hug

П.П. пускам линк на мамите в италия, дано и те се включат като местни  bouquet
Виж целия пост
# 1
А какъв ти е маршрута горе долу?

По принцип зимните намаления са се поизчерпали,а летните предстоят след 1ви юли....ако това е от значение,разбира се  Peace
Виж целия пост
# 2
ами от значение е, ама няма как - ние ще сме там другата седмица Mr. Green

намерих адреса на H&M (аз съм им фен, по принцип):

H&M Stores
Italy »
Lazio »
Roma
Centro Commerciale ROMAEST
Address
Centro Commerciale ROMAEST
Via Collatina
Roma Lunghezza 00010
Phone
+39-62 251 14 59
Opening hours
Mon - Sat 09:00 - 22:00

Stores
Italy »
Veneto »
Mestre
centro "Le Barche"
Address
centro "Le Barche"
Piazza XXVII Ottobre 1
Mestre 30172
Phone
+39-0418105064
Opening hours
Виж целия пост
# 3
ама наистина ли трябва да идвате до Италия за дрехи? Хайде разбирам алта мода, ама за неща от ранга на H&M  newsm78
Виж целия пост
# 4
кой е казал, че затова идваме в италия newsm78, нема такова нещо  Hug

аз ще бъда там със съпруга си на екскурзия и просто искам да имам предварителна информация, както за магазините (целта на тази тема), така и за музеи, маршрути и т.н (има други теми за тях)  bouquet

колкото до нашия маршрут, ние ще бъдем в неапол, рим, флоренция и венеция
Виж целия пост
# 5
грешно съм разбрала
в такъв случай, въобще не си губи времето по магазините, пазарува се изгодно в търговски центрове и аутлети, които са извън градовете и се губи ако не цял то половин ден в тях, няма смисъл
Виж целия пост
# 6
По-миналата година в Милано в средата на юли успяхме с мъжа ми да напълним 1 допълнителен куфар за около ден и половина шопинг само в града. Предполагам, че в аутлетите изборът е огромен, но не успяхме да стигнем до там (трябваше да ходим и по музеи междувременно, защото имахме на разположение само 4 дена  Laughing )
Но определено направихме доста успешни покупки, основно в Сисли, Бенетон и Зара. Само за пример ще дам едно официално сако на Сисли, китайски тип със сребърна бродерия, което си взех намалено от 110 на 10 ЕУР, мъжки ризи Бенетон за 10 ЕУР и т.н. Определено си заслужава  Peace
Виж целия пост
# 7
 Shocked  явно и юлските намаления са сериозни!

ама сега след Великден едва ли ще има  newsm78
Виж целия пост
# 8
Та, така. Тази информация, че летните намаления са след 1.07. мн. ме радва. Laughing
Аз ще съм в Италия от 08.07-15.07. И смятам да се възползвам.
Не, че марки като Бенетон, Сисли, Зара и т.н. са кой знае какво,(за съжаление на мога да си позволя Прада, Макс Мара, Гучи и т.н.) но тук в Б-я продават такива боклуци и кичове, че направо ме е яд да ходя по магазините. Да не говорим, че намаления не съществуват. Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
Между другото, забелязах нещо интересно. Имаше разни дрешки от летните разпродажби в Италия, които се появиха като част от новите колекции есента в Германия, много бях фрустрирана  Joy

А в отговор на gioia: наистина има разлика в намаленията, на които съм попадала досега в Европа. Това в Милано беше най-сериозно!
Виж целия пост
# 10
Shocked  явно и юлските намаления са сериозни!

ама сега след Великден едва ли ще има  newsm78
Е, да в Милано добрия шопинг е в началото на юли /до колкото знам в различните градове разпродажбите започват по различно време/ и в началото на януари. Живот и здраве юли сме специално за шопинг там Grinning
Виж целия пост
# 11
Миналата година  в края на март бяхме в Италия и нямаше пукнато намаление! Twisted Evil
Виж целия пост
# 12
Gram namalenie nqma w  Rim. Predi nqkolko dni sa otkrili naj-golemiqt tyrgovski centyr w Italia/ te kazvat i w Europa/. Namira se na okolo  chas s kola ot centyra, posoka- Ciaampino. Ludnica e napravo, strahotni magazini.
Виж целия пост
# 13
Gram namalenie nqma w  Rim. Predi nqkolko dni sa otkrili naj-golemiqt tyrgovski centyr w Italia/ te kazvat i w Europa/. Namira se na okolo  chas s kola ot centyra, posoka- Ciaampino. Ludnica e napravo, strahotni magazini.

можеш ли да ми дадеш по-подробен ориентир за тоз център  Hug

ние нали още си нямаме МОл тук, а аз обожавам да ходя из такъв тип центрове, дори и нищо да не си купя   bouquet
Виж целия пост
# 14
Gram namalenie nqma w  Rim. Predi nqkolko dni sa otkrili naj-golemiqt tyrgovski centyr w Italia/ te kazvat i w Europa/. Namira se na okolo  chas s kola ot centyra, posoka- Ciaampino. Ludnica e napravo, strahotni magazini.

можеш ли да ми дадеш по-подробен ориентир за тоз център  Hug

ние нали още си нямаме МОл тук, а аз обожавам да ходя из такъв тип центрове, дори и нищо да не си купя   bouquet
http://www.romaest.cc/ . За този мол ти говоря. Има над 200 магазина в него. Откриха го преди седмица някъде. На откриването  е било стълпотворение, бой, тълпи, изпотъпкани хора...абе ужасия, италианска работа, но си заслужава. Съжалявам,че нямам снимки от там,не си бях взела апарата , за да мога да си пазарувам на спокойствие. паркинга побира 7000 коли. Беше пълен и не ми  мина през ум  да слизам до него, за да си жзема апарата.
Има и евтини магазини- H&M, Bershka, Оviese,Pull and Bear и Zara ,също така и  Disney Store  Saturn -нещо като нашия Технополис, но само с последните писъци на техниката. Там добре се представих, сдобих се с един страхотен таблет на Самсунг- Q1- страхотен хит  е в момента там, а и на супер цена.Също така там е и първият магазин в Европа/ Англия не я броим/-  Apple Store .
Има разбира се и кино- с 10 , а може и повече да са залиte.
2 много хубави- на по 2 етажа центъра- до спирката на метрото на Сан Джованни ди Латерано. Armani Jeans, Rocco Barocco, Valentino, Miss Sixty, Diesel, Oilily...освен бутиците около Трви и Пиаза де ла Република, където цените са по-ниски от тези в Париж. Като цяло- шопинга е инетесен само за дизайнерските марки. За разлика от Лондон, където има и много , интересни магазини,различни от това,което сме виждали в Европа.
Като цяло- Рим не е шопинг дестинация според мен. Да живее Лондон!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия