Спешно!Бебе на 13 дена с запек

  • 4 386
  • 29
Ако някои е попадал в същата ситуациа моля пишете.Бебо е на 13 дена от 2 дена не е акал ,напъва се и започват страшни писъци неможе да се изходи милото,какво да го правя
Виж целия пост
# 1
На кърма ли е или на АМ? А си мисля, че е възможно и това да са колики вече.
Виж целия пост
# 2
1. Масаж с кръгообразни движения на коремчето по хода на дебелото черво-обратно на часовниковата стрелка.
2. Сгъване на крачетата към корема в легнало по гръб положение.
3. С термометър на намазан с крем се прави масаж на ануса, но трябва да ти покаже лекар как става.
Най-добре се обади на личния да дойде и да покаже.
Виж целия пост
# 3
1. Масаж с кръгообразни движения на коремчето по хода на дебелото черво-обратно на часовниковата стрелка.
2. Сгъване на крачетата към корема в легнало по гръб положение.
3. С термометър на намазан с крем се прави масаж на ануса, но трябва да ти покаже лекар как става.
Най-добре се обади на личния да дойде и да покаже.
точно така Peace
Виж целия пост
# 4
Моето дете като мина на Фризолак и се почна с запека. Като не се изака ставам сутринта с термометъра. Вземам един сапун намокрям го и мажа върха на термометъра после го слагам малко в дупето и тя веднага се изакваше. След третия месец като почнах ме пюретата вече почна да си ака само, ама до третия месец акаше само с термометъра.
Виж целия пост
# 5
1. Масаж с кръгообразни движения на коремчето по хода на дебелото черво-обратно на часовниковата стрелка.
2. Сгъване на крачетата към корема в легнало по гръб положение.
3. С термометър на намазан с крем се прави масаж на ануса, но трябва да ти покаже лекар как става.
Най-добре се обади на личния да дойде и да покаже.

И действайте, доколкото си спомням максимум 48 часа трябва да се оставя бебе да не ака  Thinking
Виж целия пост
# 6
1. Масаж с кръгообразни движения на коремчето по хода на дебелото черво-обратно на часовниковата стрелка.
2. Сгъване на крачетата към корема в легнало по гръб положение.
3. С термометър на намазан с крем се прави масаж на ануса, но трябва да ти покаже лекар как става.
Най-добре се обади на личния да дойде и да покаже.

И действайте, доколкото си спомням максимум 48 часа трябва да се оставя бебе да не ака  Thinking
Зависи - ако е на кърма може и до 5-7 дена... но за толкова малко бебче не съм толкова сигурна  newsm78.
Виж целия пост
# 7
когато моя син беше толкова малак заострях едно сапун4е като молив и му го слагах в дупето както с термометара ама напправо сьс сапуна докато го завартиш в дупетому и по4ти веднага като го извадиш се изаква.поне сапуна е по слазгав и е по лесно.
  ина4е попитаи педиатарката може ли да му даваш дуфалак не сам сигурна дали еза толкова малки.Ина4е сапун4ето действа безотказно Wink
Виж целия пост
# 8
На изкуствено хранене сме и понякого го кърмя но досега 10 ена не сме имали проблеми,давам му Aptamil
Виж целия пост
# 9
Отидете до педиатъра да ви покаже как става номера с термометъра. Работи безотказно, а и при всички положения ще ви се наложи да го ползвате от време на време.

И пак, не се бавете  Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
И ние бяхме на Аптамил, но чак от третия месец, че тогава ми спря кърмата. Въпросът е защо сте на това мляко, то е много гъсто, на сина ми го даваха, защото беше след операция от стеноза на пилора. Иначе, това е, може би, най-доброто адаптирано мляко!
Синът ми рядко е имал запек, но горе посочените методи действат!
Всичко дотук, което е писано, подкрепям с две ръце. Peace Peace
Виж целия пост
# 11


Ето как става нагледно, ако трябва. Както се мери температурата.
Виж целия пост
# 12
някой бебета се запичат от капките за колики
тази статия е много полезна за запека http://www.bg-mamma.com/site/content/view/140/53/
Виж целия пост
# 13
1. Масаж с кръгообразни движения на коремчето по хода на дебелото черво-обратно на часовниковата стрелка.
2. Сгъване на крачетата към корема в легнало по гръб положение.
3. С термометър на намазан с крем се прави масаж на ануса, но трябва да ти покаже лекар как става.
 newsm10


Виж целия пост
# 14
Има све6ти4ки, но не zнам как се каzваха. Питаи педиатъра се.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия