Смешно е, ама...имам проблем май с ченето

  • 3 148
  • 17
Не мога да си отварям и затварям устата, мислех, че са зъби, но нямам болка в тях при дъвчене или "почукване" един в друг, а когато си раздвижа ченето-изпитвам остра болка. Това е от няколко дена, като от снощи май се пообостри. Sad Изпадал ли е някой в подобно положение?
Виж целия пост
# 1
да не е някакво възпаление от рода на заушката или слюнчестата жлеза.
Виж целия пост
# 2
да не е някакво възпаление от рода на заушката или слюнчестата жлеза.
Знам ли го какво е, боли ме вдясно, по диагонал, от скулата до долната челюст.При движение, най-вече. Tired
Виж целия пост
# 3
Да не би да ти никне мъдрец?
Аз преди около 5 години бях така и се оказа, че е мъдрец, тръгнал да израства накриво.тогава зъблекарят ми каза, че ако не го извадим, може изобщо да не мога да си отворя устата после...
Виж целия пост
# 4
Да,при мен се е случвало,но при дълго стоене с отворена уста при зъболекаря.Не знам при теб на какво се дължи,ако положението е нетърпимо направи снимка ,да се види.Или се посъветвай на първо време със зъболекаря.Дано отшуми.
Виж целия пост
# 5
Да не би да ти никне мъдрец?
Аз преди около 5 години бях така и се оказа, че е мъдрец, тръгнал да израства накриво.тогава зъблекарят ми каза, че ако не го извадим, може изобщо да не мога да си отворя устата после...
Аууууууу....ти знаеш ли, че май си права???? Shocked
току-що опипах с език някъде там, дето беше се опитал преди години да расте мъдрец.....и е подуто!!!!
Ама какви ти още мъдреци на 36 беееее? Embarassed
Виж целия пост
# 6
Върви на зъболекар Naughty
Що да няма мъдреци на 36? Аз, на 30, нямам нито един, тръгнал да расте ooooh!
Виж целия пост
# 7
Да,може да е мъдрец.Аз пък на 20 години вече бях с четири мъдреца,и четирите ми ги извадиха.
Виж целия пост
# 8
Свързах се със зъболекарката ми.....и тъй като нямам никакво време да ходя при нея, ми препоръча , след щателно измиване на ръцете, да си самомасажирам венеца, доколкото мога да търпя на болка. Това било с цел да се разкара гнойта и да не пия антибиотик.
Виж целия пост
# 9
Аз имах същия проблем преди време. И аз реших, че е мъдрец, но се оказа възпаление на нерв на мандибулата.
Бях прекалила с яденето на твърди храни, също и като съм нервна на сън стискам зъби.
Та от това. На снимката се видя.
Пих 3 дни аулин и ми мина.
Виж целия пост
# 10
При мен имаше такава болка от никнене на мъдреци. Накрая не можех да си отворя устата. Извадиха ми ги оперативно, един след друг, последната една година. Моите бяха ретинирали - растяха накриво в костта и нямаше как да излязат сами. Отиди да си направиш снимка задължително. Ако случея е  като моя, масажа на венеца няма да ти помогне.
Виж целия пост
# 11
Да са плитки ямки на челюстните стави?
Виж целия пост
# 12
Да са плитки ямки на челюстните стави?
Мъдрец е, Безсмъртна, мъдрец....още си ме наболява ченето при движение. Confused
Виж целия пост
# 13
Ужас!Мен като ми никнаха,ми казаха,че съм...със заушка...
Виж целия пост
# 14
Предлагам да помъдрея по-скоро, че.....си е тормоз отвсякъде. Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия