Kaква е тази ножица?

  • 2 817
  • 33
Днеска фризьорката ми ми разказваше за някаква ножица, където се включвала в тока , загрявала се и при подстригването запечатвала косъма за да не цъфти, била скъпа 1000лв.
Някой да знае салон, в който работят с това чудо??
И да сте чували нещо за тази ножица?
Виж целия пост
# 1
Ахам, нарича се "гореща ножица", аз само така се подстригвам от година - две, и наистина има ефект. Тя моята коса не цъфти много по принцип, но преди краищата й бързо изтъняваха като мине изветсно време. Сега с горещата ножица си стоят плътни от едно подстригване до следващото. Аз съм много доволна, препоръчвам я!
Във Варна подстригване с гореща ножица предлага веригата салони Красен стил.
Виж целия пост
# 2
Ахам, нарича се "гореща ножица", аз само така се подстригвам от година - две, и наистина има ефект. Тя моята коса не цъфти много по принцип, но преди краищата й бързо изтъняваха като мине изветсно време. Сега с горещата ножица си стоят плътни от едно подстригване до следващото. Аз съм много доволна, препоръчвам я!
Във Варна подстригване с гореща ножица предлага веригата салони Красен стил.
Koлко време ти издържа косата без да цъфне??
Виж целия пост
# 3
А в София някой знае ли къде подстригват с такава ножица и колко струва?
Виж целия пост
# 4
Мен са ме подстригвали с лазерна ножица ,ама не знам дали е същото.........
Виж целия пост
# 5
Ахам, нарича се "гореща ножица", аз само така се подстригвам от година - две, и наистина има ефект. Тя моята коса не цъфти много по принцип, но преди краищата й бързо изтъняваха като мине изветсно време. Сега с горещата ножица си стоят плътни от едно подстригване до следващото. Аз съм много доволна, препоръчвам я!
Във Варна подстригване с гореща ножица предлага веригата салони Красен стил.
Koлко време ти издържа косата без да цъфне??

Ами по принцип гледам да й подстригвам връхчетата на около 2 месеца, и за толкова не цъфва изобщо. Веднъж близо 4 месеца не я бях рязала и си остана в същото състояние. Но пак казвам, косата ми по принцип не е от лесно и бързо цъфтящите, по-скоро приятно ме изненада ефекта на "плътност" на краищата.
Виж целия пост
# 6
А в София някой знае ли къде подстригват с такава ножица и колко струва?

Мога само за цена да те ориентирам - тук във Варна е 8 лв. в салон, в който обикновената подстрижка е 5 лв.
Виж целия пост
# 7
За София никой ли няма да пише?
Виж целия пост
# 8
Аз в София съм питала за тази ножица, но не съм откривала място, където да подстригват с нея. Само за Капанов съм чувала, че имат такава, но до там, ако някой знае нещо по въпроса, да пише. Следя темата. Peace
Виж целия пост
# 9
Днеска фризьорката ми ми разказваше за някаква ножица, където се фключвала в тока , загрявала се и при подстригването запечатвала косъма за да не цъфти, била скъпа 1000лв.
Някой да знае салон, в който работят с това чудо??
И да сте чували нещо за тази ножица?

 Joy

Съжалявам не се сдържах.
Виж целия пост
# 10
Днеска фризьорката ми ми разказваше за някаква ножица, където се фключвала в тока , загрявала се и при подстригването запечатвала косъма за да не цъфти, била скъпа 1000лв.
Някой да знае салон, в който работят с това чудо??
И да сте чували нещо за тази ножица?

 Joy

Съжалявам не се сдържах.

Всеки допуска грешки, поправих се.
Виж целия пост
# 11
И аз да питам, някой в Пловдив подстригвал ли се е с гореща ножица и къде?
На мен косата не ми цъфти, но краищата ми се изтощават, като мине известно време и искат освежаване. А ме заинтригува това, което каза  lully, че остават плътни до следващото подстригване.
Виж целия пост
# 12
Айде някой да каже за София ,ако знае Wink

Малко оф Embarassed:

lully ,Ще кажеш ли къде е точно този салон във Варна.  Тази седмица ще си ходя, и мисля да пробвам  Peace
Виж целия пост
# 13
Аз днеска в доста салони в София попитах, ама нямат. Казвайте момичета от София, ако чуете къде има!
Виж целия пост
# 14
Ножицата да струва 1000лв..... : #Crazy Нещо май една нула е в повече, бива да е скъпа, ама пък 1000, то нямаше подстригване да е 8 лв, ако ножицата беше хиляда. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия